Anasayfa » Genel » Rüyada dul kaldığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada dul kaldığını görmek ne anlama gelir?

Evli bir kadın için rüyada dul kaldığını görmek, koca­sının kendisinden evvel can vereceğine işaret sayılır. Evli bir kadının, rüyasında dul kaldığını görmesi, eşinin kendisinden evvel can vereceğine işarettir. Rüyada kendinizi dul kalmış görmeniz, nasibinizin ço­ğalacağına ve yeni bir Evliliğin hakikatleşmesinin an mese­lesi olduğuna işaret olarak deyim olunur. Eşlerden birinin dul kaldığını görmesi, eşinin kendinden evvel ölüm edeceğine işâret eder. Rüyada dul ve namuslu kadın görmek, hayır ve iyiliğe açıklanır. Dul bir kadının, kendisi gibi dul bir erkek görmesi, tekerrür evlenmesine işâret eder.

Değişik Bir Rüya Yorumcusuna Göre;

Rüyada Dul Görmek Ne Demek?

Rüyada dul görmek genellikle Evlilik kimseler için eşinin kendinden evvel ölüm edeceği anlamına gelmektedir. Genel olarak ise rüyada dul ve namuslu kadın görmenin anlamı iyiliğe ve hayra yorulmaktadır. Dul bir kadın şayet rüyasında kendi gibi dul olan bir erkek görürse bunun anlamı da rüya sahibinin yine evlenecek olmasıdır. Başka rüya deyimcilerine göre ise rüyadaki dul kadının anlamı rüya sahibinin başının tasaya girmesi ve dostlarından destek bulamayacak olması olarak açıklanır. Dul kadın rüyada hane içi ile alakalı bir meseleyi temsil eder. Rüyada dul erkek görmek ise hayırlı haber olarak açıklanmaktadır.

Tanıdık Olan Dul Bir Kadınla Konuştuğunu Görmek

Şayet rüyanızda tanıdık dul bir kadın ile konuştuğunuzu görürseniz bunun anlamı nasibinizin kapanacağı biçimindedir. Rüya sahibi yokluğa düşer ve aradığı dayanağı da yakın etrafından bulamaz. Tanıdık olan dul bir kadın ile konuşmak rüyada genellikle negatif açıklanmaktadır. Şayet rüyanızda dul bir kadın ile konuşuyorsanız kasvetlerin ve meselelerin yaşamınızda çoğalacağı anlamına kazanç.

Bu sebeple aile içinde büyük münakaşalar yaşayabilir ve fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Değişik rüya yorumcularına göre ise rüyada tanıdık olan dul bir kadınla konuştuğunu görmek mesleksel olarak kazancın çoğalmasına yorulur. Rüya sahibinin ticari ve mesleksel olarak kazancı çoğalır ve işinde de büyük galibiyetler elde eder. Rüya sahibi için bu rüyanın anlamı istenen bir eşya anlamına da gelebilir.

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın