Anasayfa » Genel » Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada daha önceki sevgiliyle barışmak; iyi olarak kabul edilmez. Kısaca barışma anı rüyalarda netlikle iyi şeylerin yaşanmayacağına işarettir. Daha Öncekinden kapanan defterlerin ya da daha önceki sorunların rüya sahibinin hala usunda olduğuna ve sanki dün gibi yaşanmışçasına taze kaldığında delalettir. O birey geçmişteki yaşananlardan çok fazla etkilenmiş ve bunların izlerini bir cinsli silememiştir.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada daha önceki sevgiliyle konuşmak; rüyayı gören şahsın kapıldığı duygu ve düşüncelerini karşısındakine söylemekten çekindiği, yaşadığı vakalara ve mevzulara karşı suskunluğunu gözettiğine ve bu surattan da ne istediğini kimsenin kavramaması anlamına kazanç.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada daha önceki sevgiliyle öpüşmek; rüya sahibinin gönül eşini bulamadığına dedikodu eder. O şahsın yaşamına hala daha kimse olmadığı ve bu surattan da bunun noksanlığını çokça yaşadığı ev artık yaşamında kendisini kavrayacak bir insanın olmadığına işaret ederek mutsuzluğuna kapıldığını alamet eder.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliye Sarılmak

Rüyada daha önceki sevgiliye sarılmak; şahsın yakın bir zaman içerisinde yeni birinin yaşamına gireceğine ve o bireyden de fiziksel mantıkta etkileneceğine ancak ilerleyen zaman dilimi içerisinde duygularını açamayacağına işarettir.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada daha önceki sevgiliyle sevişmek; rüya sahibinin asıl yaşamda daha önceki sevgilisini çok özlediği, onu asla unutmadığı ve onunla geçirdiği zamanlarda hoş günleri hayal etmekten kendini alamadığı işaret edilir.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliyi Öpmek

Rüyada daha önceki sevgiliyi öpmek; arzu edilen bir şeyin elde edilerek gelecek olan sevinçli bir haberin işaretidir. Bu bir doğumu müjdeleyeceği gibi bekar bireyler içinde evlenmeyi başka bir deyişle yuva kurmayı alamet eder.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliyi Aramak

Rüyada daha önceki sevgiliyi aramak; uzunca bir müddettir aramak istenilen fakat bir cinsli cesaret edilemediği için zamana vazgeçilen şahsın aranılarak hatırını sormak anlamına kazanç. Şayet daha önceki sevgilin seni arıyorsa bir müddettir özlemini dinlediğiniz bir bireyden gelecek olan haber anlamı taşır.

Rüyada Daha Önceki Sevgiliyi Evlenirken Görmek

Rüyada daha önceki sevgiliyi evlenirken görmek; arzularınıza çok kısa müddette kavuşacağınız anlamına işarettir. Şayet birey evli ise bu bütün tersi bazı meselelerin ve ihtilafları yaşanacağını alamet eder.

İçeriği Oyla

Yorum yapın