Anasayfa » Genel » Rüyada öksüz birini görmek ne anlama gelir?

Rüyada öksüz birini görmek ne anlama gelir?

Rüyada yetim birini görmek ve ona iyi davranmak hayırlı bir işe girişerek çok çıkar sağlamaya, yetimi ağlatmak işinizin bozulacağına işaret eder. Rüyada yetim ile alakalı görülen rüyalar, iyiye yorulur. Yetimle alakadar olduğunu yetimle ilgilendiğini gören kimse, işlerinde basitlik ve büyümeler elde ederek, büyük kar ve hasılat elde edeceğine işaretle deyim olunur. Rüyada yetim yahut öksüz kaldığını gör­mek, hor ve hakir görülmeye işâret eder. Bazen rüyada öksüz görmek, düşmanında alacağı varsa, ona galip gelip hakkını almaya işârettir. Rüyada öksüzün başını okşamak yahut ona yemek yedirip himayesine aldığını görmek veya ona bir şey verdiğini görmek, hayra, ihsan ve şerefe, dünya ve âhiret mutluluğuna işâret eder. Rüyada yetimin gözünün yaşını dindirdi­ğini görmek, günâhlarının mağfiretine ve çok sevaba işârettir.

Değişik Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüyada yetim görmek iyi bir iş kurmak ve insanları iş sahibi haline getirmek biçimini açıklanır. Aynı zamanda dünya sahibi ismine parasal rahatlık ve huzur biçiminde delalet eder. Rüyada yetim görmek ne demek? Öksüz bir çocuğa yemek yedirdiğini görmek hakkında merak edilenler.

 Hoş bir iş kurmak ve işsizlere iş olanağı yaratmak üzerinden Rüyada yetim görmek yorumlanır. Aynı zamanda dayanağa fukara insanlara parasal ve manevi destek olmak biçiminde delalet eder. Huzurlu ve mutlu bir yaşam ile parasal problemleri geride vazgeçmek üzerine bir söylenti edilir.

 Rüyada Yetim Görmek Ne Demek?

 Rüyada öküz görmek iş kurarak işsiz insanlara hoş iş sağlamak biçiminde söylenti edilir. Özellikle rüya sahibinin kurmuş olduğu iş üzerinden ehemmiyetli galibiyetler elde edeceği güzergahında delalet eder. Böylece pek çok insana iş olanağı yaratırken, aynı zamanda parasal açıdan huzurlu ve hoş bir yaşam elde edecektir.

 Rüyada Öksüz Bir Çocuğa Yemek Yedirdiğini Görmek

 Rüyada öksüz bir çocuğa yemek yedirdiğini görmek hayır ve şeref ile birlikte, Dünya ve ahiret yaşamındaki hoşluğu anlatır. Rüya sahibini günahtan çok sevap işleyeceği güzergahında delalet eder.

İçeriği Oyla

Yorum yapın