Anasayfa » Nasıl Gidilir? » Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Giderim

Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Giderim

Samsun Hayvan Pazarı Nerede, Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Samsun Hayvan Pazarı Nerede

Samsun Hayvan Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Nehirler, 55080 Canik/Samsun olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Giderim

Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Giderim, Samsun Hayvan Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Samsun Hayvan Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

R21 Tekkeköy Tramvay İstasyonu T4 Otogar

Samsun Hayvan Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Tekkeköy Tramvay İstasyonu 21 dk yürüme

Samsun Hayvan Pazarı İrtibat

Telefon: 444 5 590

Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın