Anasayfa » Genel » Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede Nasıl Giderim

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede Nasıl Giderim

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede, Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede

Sinan Bengier Tiyatro Salonu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Kardelen, Başşehir Blv. No:224, 06370 Yenimahalle/Ankara olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nasıl Giderim

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nasıl Giderim, Sinan Bengier Tiyatro Salonu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön236Ostim Metro-Batıkent-Şaşmaz-Ümitköy Metro296Batıkent Metro-Ergazi Mahallesi294Batıkent Metro-Ergazi-Inönü Mahallesi292Batıkent Metro-Inönü Mh220-7Öho Mamak-Batıkent Jandarma-Maltepe

Sinan Bengier Tiyatro Salonu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe20394 – Adnan Kahveci Parkı4 dk yürüme20393 – Adnan Kahveci Parkı5 dk yürüme20387 – Umut Yolu Sitesi5 dk yürüme

Nazım Hikmet Kültür Merkezi Nerede Nasıl Giderim içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın