Anasayfa » Sosyal Medya » Snapchat Alındı Ne Demek? (Kesin Bilgi)

Snapchat Alındı Ne Demek? (Kesin Bilgi)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Snapchat alındı ne demek? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Snapchat alındı ne demek? Sualine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Snapchat ne demek, Snapchat beklemede ne demek, Snapchat puanı nasıl çoğalır? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Snapchat geçmişten günümüze en çok kullanılan ve gençler arasında en popüler uygulamalardan bir tanesi olarak öğrenilir. Bir cins resimleşme uygulaması olan Snapchat, gün içerisinde neler yaptığınızı ve cümbüşlü anlarınızı dostlarınızla resim / video olarak paylaşmanızı sağlıyor. Peki, Snapchat alındı ne demek? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Snapchat Alındı Ne Demek?

Snapchat Alındı Ne Demek?

Snapchat üzerinden dostlarınıza resimler ve videolar yolladığınızda sohbet ekranı üzerinde yolladığınız resim / videolar için değişik ifadeler yer alır. Bu ifadeler yolladığınız snapchat resim / videosunun karşı tarafa sevk edildiğini, teslim edildiğini gibi değişik bilgileri kapsamaktadır. Snapchat ’te hayli merak edilen mevzulardan bir tanesi olan Snapchat alındı hakkında tüm Doğru yanıt alttadır.

İçi boş kırmızı ok: Snap ’in suskun açıldığı anlamına kazanç. İçi boş mor ok:  Snap ’in sesli açıldığı anlamına kazanç. İçi boş mavi ok: Sohbetinizin açıldığı anlamına kazanç. İçi boş yeşil ok: Nakit armağanınızın açıldığı anlamına kazanç.

Snapchat alındı ifadesi birden fazla anlam kapsamaktadır. Misalin dostunuza yolladığınız bir snapchat resim / videosu dostunuz tarafından ekran görüntüsü alınırsa size bildirim olarak ‘ ’Ekran görüntüsü alındı ’ ’ ihtarı kazanç. Veya dostunuz olan birisi sohbet geçmişini ekran görüntüsü alırsa, profiliniz ekranında ekran görüntüsü alırsa yeniden size bildirim olarak ekran görüntüsü alındı ihtarı kazanç.

Snapchat Sevk Edildi Alındı ve Teslim Edildi

Snapchat ’in en çok dikkat eden ifadelerinden olan ‘ ’Alındı, sevk edildi ve teslim edildi ’ ’ ifadeleri değişik anlamlar kapsamaktadır. İfadelerin her birisi yolladığınız Snap ’e ne yapıldığını söyler.

Sevk Edildi: Sevk Edilen snap ’in Snapchat sunucusu tarafından onaylandığı anlamını taşır. Alındı:  Snap ’lerinizin veya sohbetinizin müşteriye teslim edildiği anlamını taşır. Teslim Edildi: Sevk Edilen snap ’lerin müşteriye teslim edildiği anlamını taşır.

Okunmamış Snap ’lerin Süresi Var Mı?

Evet, Snapchat ’te yolladığınız fakat okunmamış snaplerin her birisinin süresi vardır. Uygulama bir cins anonim bir uygulama olduğundan okunmamış iletiler veya anlık görüntüler için müddet koyar.

Bir gruba ileti yollarsanız yolladığınız iletiler yalnızca 24 saat görüntülenebilir. Bir kullanıcıya ileti yollarsanız yolladığınız iletiler 30 gün sonra kaybolur.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın