Anasayfa » Genel » “Spider-Man: Across the Spider-Verse”ten Yeni Fragman!

“Spider-Man: Across the Spider-Verse”ten Yeni Fragman!

2018 senesinde vizyona giren oscar mükâfatlı Spider-Man : Into the Spider- Verse’şöhret devam filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse ’in yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda görüldüğü üzere Miles Morales, birçok Örümcek Adam ile savaşacak.

Vizyona girdikderi sonra çok ses getiren ve oldukça alkış toplayan filmin devam filminde birçok kâinattaki Örümcek Adamların hikayesine değiniyor. İlgi çekici hikayesi ve etkileyici animasyon tarzı ile oscar mükâfatına layık film, serinin ikinci filmi olacak olan Spider-Man: Across the Spider-Verse ’şöhret yeni fragmanı yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry’in rol aldığı, rejisör koltuğunda Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson’ın oturduğu filmin1 Haziran 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin konusu bütün olarak öğrenilmese de fragmanda görüldüğü üzere Miles Morales, birçok kâinatta Örümcek-Adam karakterleri ile kavga edecek. Filmde Vulture ve Spot gibi düşmanlar da yer alacak. Filmin konusu bütün olarak öğrenilmese de fragmanda görüldüğü üzere Miles Morales, birçok kâinatta Örümcek-Adam karakterleri ile kavga edecek.

İçeriği Oyla

Yorum yapın