Anasayfa » Genel » SUV piyasası kızışıyor! Renault ’un yeni bombası Austral Türkiye’de Satışta…İşte fiyatı ve özellikleri!

SUV piyasası kızışıyor! Renault ’un yeni bombası Austral Türkiye’de Satışta…İşte fiyatı ve özellikleri!

RENAULT AUSTRAL ’IN ETKİLEYİCİ TASARIMI VE İLERİ TEKNOLOJİ

Renault’nun yeni Austral SUV’u etkileyici tasarımı ve ileri teknoloji özellikleriyle C segmentinde ses getirmeye hazırlanıyor. yeni Austral ’da yirmi farklı üst düzey sürüş destekleme sistemi ve 564 cm2 OpenR Link bilgi-cümbüş sistemi bulunmakta.  

Yeni Austral’da bulunan en yeni nesil Multi-Sense teknolojisi, 4 değişik sürüş modu ve şahsileştirme alternatifi ile her yolculuğu tertemiz bir tecrübeye dönüştürüyor. Arka koltuk 16 cm uyuyarak segment lideri diz mesafesi sunuyor. Devingen ve etkileyici tasarım özelliklerine sahip atletik Esprit Alpine versiyonu ile sunulan ilk Renault arabayı.

RENAULT AUSTRAL ’IN TANITIM MALİYETİ VE ÖN SİPARİŞ BİLGİLERİ

SUV piyasası kızışıyor! Renault ’un yeni bombası Austral Türkiye'de Satışta…İşte fiyatı ve özellikleri!

Renault Türkiye, yeni Austral SUV’un Türkiye’de Techno Esprit Alpine versiyonu için 1.190.000 TL’lik tanıtım maliyetiyle satışa sunulacağını açıkladı. Maliyet tanıtıma özel opsiyonları kapsamıyor ancak Esprit Alpine teçhizatı yeni Austral’a daha atletik bir kişilik kazandırıyor. Ön sipariş yarıyılı 24 Nisan 2023 tarihinde başlayacak olup, ön sipariş vermek isteyen kullanıcılar MAİS Yetkili Satıcı ve Şubelerinden 250.000 TL ön ödeme yaparak ön sipariş verebilecekler. Kayıt işlemini bitiren ilk 500 birey haziran ayından itibaren yeni Austral’ın sahibi olacak.

Yeni Renault Austral, 3. nesil CMF-CD platformu üzerine inşa edildi. Güçlü ve faydalı 160 at eforundaki 12V mild hibrit motoru ile yakıt tüketimini ve emisyonları eksiltirken günlük kullanım konforunu destekliyor. Taşıtın güçlü motoru ve faydalı yakıt tüketimi, onu performans ve ekonomiyi bir arada arayanlar için harikulade bir alternatif haline getiriyor.

Haziran ayında Türkiye’de yollara çıkmaya hazırlanan Renault Austral, etkileyici tasarımı, ileri teknolojisi ve faydalı motoruyla araba tutkunlarının favorisi olmaya aday. Yeni Austral SUV’u satın almak istiyorsanız, ilk 500 sahipten biri olarak yerinizi sağlama bağlamak için muhtemel olan en kısa zamanda ön sipariş verdiğinizden emin olun.

İçeriği Oyla

Yorum yapın