Anasayfa » Genel » Terra Virtua Kolect (TCK) nedir?

Terra Virtua Kolect (TCK) nedir?

Terra Virtua, NFT yaratıcılarının dijital toplama yoluyla harcayıcılar ve markalarla irtibat kurması için yeni yollar kastetmektedir.  Platform, içerikle etkileşim için AR ve VR etrafları da dahil olmak üzere NFT’lerin bir araya gelmesi ve dağıtılması için eşsiz ve yeni bir pazar sağlamaya odaklanıyor. Peki, Terra Virtua Kolect Türk Ceza Kanunu nedir? Ayrıntılar haberimizde… 

Terra Virtua Kolect TCK nedir?

TERRA VIRTUA KOLLECK TVK NEDİR?

Terra Virtua, NFT yaratıcılarının dijital toplama yoluyla harcayıcılar ve markalarla irtibat kurması için yeni yollar amaçlıyor. Terra Virtua platformu, en iyi cümbüş markaları, NFT yaratıcıları ve koleksiyoncuların çok platformlu bir etrafta etkileşimde bulunmaları ve özel içerikleri paylaşmaları için bir pazar yeri sağlar .

TVK göstergeci, Terra Virtua platformu için yerel ERC-20 destekçi program göstergecidir .

Staking ve Çiftçilik: TVK sahipleri Terra Virtua pazarında eşsiz NFT’ler kazanabilirler.

Ulaşım: TVK’yı yakalamak, Prestij Kulübü aracılığıyla müsabakalar, vazifeler ve özel NFT düşüşleri gibi aktifliklere ve premium içeriğe ulaşımın kilidini açar .

DAO ve Yönetişim: Sahipler, kazanılan NFT’lerin kısmi mülkiyeti dahil olmak üzere platform parametrelerinde rey kullanabilir ve topluluk alanları üzerinde karar vermeye katılabilir.

NFT Oluşturma: İçerik oluşturucular, TVK’yi pazara ulaşmak ve 3D koleksiyonlarını tanıtmak için kilitliyor

Program şu mahsulleri kapsamaktadır:

Operasyon Platformu: Eşsiz NFT’lerin satın alınmasına ve ticaretine izin veren web tabanlı bir operasyon platformu.

Mobil Uygulama: Artırılmış Asıllıkta dijital koleksiyonlarla etkileşimi basitleştiren bir mobil uygulama.

PC Uygulaması: Kullanıcılar, birden fazla hayran mağarası cinsindeki koleksiyonları görüntülemek ve bunlarla etkileşim kurmak için 3B etraflara ulaşabilecekler. Bunlar, hem topluluk tarafından işletilen hem de markaya özel etrafları ve şahsi olarak seçilmiş galerileri kapsar.

İçeriği Oyla

Yorum yapın