Anasayfa » Genel » Illivium (ILV) nedir?

Illivium (ILV) nedir?

Illuvium ILV, Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulan ve oyuncunun sanal bir dünyayı hürce gezebildiği AAA rol yapma/savaş oyunudur. Illuvium, içerisindeki muhtelif toplama ve ticaret özellikleri sayesinde hem oyunseverlerin hem de sıkı DeFi hayranlarının dikkatini sürüklemektedir. Illivium ILV’a dair ayrıntılar büyük bir merakla inceleniyor. Peki, Illivium ILV nedir? Ayrıntılar haberimizde…

Illivium ILV nedir?

ILLIVIUM ILV NEDİR?

Bir Metaverse projesi olan Illuvium, içinde sanal safhanın muhtelif bölgelerine ayrılmış ve her birini birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir takımın planladığı 100 ’den fazla eşsiz Illuvial bulunan 3 ebatlı bir etrafa sahiptir. Bu 3 ebatlı civar sayesinde Illuvium, geniş bütçeli fertsel oyunlara alışan reyin severlere hitap eder.

Yavaş yavaş ortaya çıkan öyküye ve keşfedilebilir, devasa bir manzaraya sahip bir reyin olan Illuvium, savaşabilir, değiş tokuş edilebilir ve seviyesi yükseltilebilir koleksiyonluk NFT reyin içi kişiliklere ve eşsiz stoklara sahiptir. 

Metaverse oyunun en başında, galaksiler arası bir uzay filosunun parçası olan ve bir riski inceleyen nakliye gemisinde başlar. Ancak abuhavaların şiddetli şekilde değişmesiyle ortaya çıkan bir ışınım patlaması neticeyi geminin motorları devre dışı kalır. Böylece nakliye gemisi, oyundaki ana kişiliğin ırkının efsanevi uygarlık beşiği olan ama şimdi perişan haldeki bir seyyarenin yüzeyine çarpar. 

ILV NASIL ÇALIŞIR?

Illuvium, blok zinciri tabanlı öğelere sahip bir metaverse projesi olsa da, öteki metaverse reyin projelerine göre çok daha iyi grafiklere sahip bütün teşekküllü bir video oyunudur. Oyuna, şahsi bilgisayarınızda masaüstüne uygulama olarak indirip ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu uygulamanın yanında, oyundaki seyyareyi keşfederken bulduğunuz veya savaşırken elde ettiğiniz eşsiz varlıkları, başka bir deyişle NFT ’leri değiş tokuş edebilmeniz için bir dizi takviyeci DeFi uygulaması da bulunmaktadır.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın