Anasayfa » Genel » The Killer filminin konusu ne, oyuncuları kimler? The Killer (2023) ne zaman ve nerede yayınlanacak?

The Killer filminin konusu ne, oyuncuları kimler? The Killer (2023) ne zaman ve nerede yayınlanacak?

The Killer filminin mevzusu ne, oyuncuları kimler? The Killer 2023 ne zaman ve nerede yayınlanacak?

The Killer filminin konusu ne, oyuncuları kimler? The Killer 2023 ne zaman ve nerede yayınlanacak?

The Killer filminin mevzusu ne?

“The Killer,” Andrew Kevin Walker’ın senaryosuyla David Fincher tarafından idarenen yeni bir Amerikan psikolojik aksiyon gerilim filmidir. Film, Alexis Nolent tarafından yazılan ve Luc Jacamon tarafından resmedilen aynı isimli Fransız grafik roman serisine sabretmektedir. 

Öykü, uysal bir suikastçının Michael Fassbender, bir suikast teşebbüsünden kıl hisseyi kurtulmasının ardından beynelmilel bir insan avında patronlarına karşı verdiği şahsi savaşı mevzu alıyor.

The Killer ne zaman yayınlanacak?

“The Killer”ın dünya prömiyeri 3 Eylül 2023 tarihinde Venedik Beynelmilel Film Şenliği’nde reelleşecek. Film, 10 Ekim 2023 tarihinde hudutlu bir tiyatro gösterimiyle başlayacak ve 27 Kasım 2023 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

The Killer filminin konusu ne, oyuncuları kimler? The Killer 2023 ne zaman ve nerede yayınlanacak? - Resim : 2

The Killer oyuncu kadrosu

Oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Arliss Howard, Charles Parnell, Kerry O’Malley, Sala Baker, Sophie Charlotte ve Tilda Swinton yer almaktadır.

The Killer ne zaman ve nerede yayınlanacak?

Kasım 2007’de, David Fincher’ın Fransız grafik romanı “The Killer”ı uyarlayacağı, senaryonun Allesandro Camon tarafından yazılacağı, Brad Pitt’in Tasarı B Entertainment üretim işletmesinin üretimciliğini üstleneceği ve Paramount Pictures’ın dağıtımını yapacağı açıklanmıştır. Ancak 2023 senesine gelindiğinde, Fincher projesini Netflix’e taşımış, senaryoyu Andrew Kevin Walker’ın yazdığı ve başrolü Michael Fassbender’a devrettiği duyurulmuştur. Haziran ayında, Fincher’ın görüntü rejisörü Erik Messerschmidt ile birlikte çekimlere Kasım 2023’de Paris’te başlamayı tasarladığı bildirilmiştir. Tilda Swinton ise Ekim ayında kadroya katılmıştır.

 

Dünya prömiyeri: 3 Eylül 2023, Venedik Beynelmilel Film Şenliği. Hudutlu tiyatro gösterimi: 10 Ekim 2023. Netflix yayını: 27 Kasım 2023.

 

“The Killer,” David Fincher’ın, senaryocu Andrew Kevin Walker ile “Se7en” 1995 filmi ardından yirmi altı sene sonra hakikatleştireceği ikinci işbirliğini işaret ediyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın