Anasayfa » Genel » TOGG, Bursa yollarında performansıyla göz doldurdu

TOGG, Bursa yollarında performansıyla göz doldurdu

Bursa ’nın Gemlik ilçesinde üretilen Türkiye ’nin doğuştan elektrikli ilk uslu makineyi Togg, değişik renklerdeki taşıtlarıyla test sürüşlerine başladı. Bursa ’nın sokak ve caddelerinde test edilen taşıtlar, yurttaşlar tarafından da büyük alkış kazandı. Dron ile de havadan görüntülenen Togg, görkemiyle büyüledi.

Trumore dijital platformu ve www.togg.com.tr adresi üzerinden 16-27 Mart tarihleri arasında ön siparişe açılacak olan Togg ’un maliyeti, şarj süresi ve erime göre değişiklik gösterecek. T10X V1 RWD 314 kilometre erimli versiyonu 953 bin lira maliyetle ön siparişe açılırken, T10X V2 RWD versiyonu 1 milyon 55 bin lira, bu modelin 523 km erimli versiyonu ise 1 milyon 215 bin liradan ön siparişlerini alacak. Taşıtların teslim tarihi Temmuz ayında asıllaştırılacak.

Trumore uygulamasını indiren veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, nakit ya da kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına aktardıkları 60 bin lira ön ödemeyi yaparak, çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. Çekilişe katılan kullanıcılar, ön ödeme evveli uslu makinelerini modelinden rengine konfigüre edebilecek.

28 Mart ’ta noter huzurunda yapılacak dijital çekiliş sistemiyle de ön sipariş sahipleri tanımlanacak. Togg T10X, süratli şarj ile 28 dakikadan daha kısa zamanda yüzde 20 ’den yüzde 80 pil doluluk seviyesine erişebiliyor. Ayrıca, sıfır emisyon salımıyla etraf arkadaşı bir yolculuk sağlıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın