Anasayfa » Genel » TOGG çekilişi tamamlandı, talihlileri heyecan sardı

TOGG çekilişi tamamlandı, talihlileri heyecan sardı

Yerli ve ulusal araba TOGG ’u satın almak için 16-27 Mart tarihleri arasında ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 bireyden 20 bini çekilen kura neticeyi belirlendi. 

Samsun ’da da TOGG ’un C-SUV T10X ’in uzun erimli arabasını almak için müracaat eten bahtlı Halil Hakan Koç, Türkiye ’deki yerli araba almaya hak kazanan ’2444 ’ numaralı birey oldu.

Yerli arabayı kullanmak için sabırsızlanan Koç, yakın zamanda sürmeye başlayacağı elektrikli arabayı Samsun ’da sergilendiği alanda bir defa daha araştırarak, duygularını paylaştı.

Coşku, şeref ve mutluluğu bir arada yaşadığını ifade eden gayrimenkul işiyle uğraşan bahtlı Halil Hakan Koç, “Mutluyum. Yerli arabamızın bana çıkması şeref verici bir vaziyet. Çok coşkuluyum. Yerli ve ulusal arabamızı kullanacağım. TOGG, Samsun ’da sergilenmeye başladığında gelip araştırmıştık. Geçen hafta otomobili almak için müracaat ettik ve ‘allahın izniyle çıkar ’ dedik. Rabbim kısmet eyledi ve arabanın çıktığı kaderliler arasında yer aldım. Rabbim yerli arabamızı kazasız, belasız sürmeyi tüm ulusumuza kısmet etsin” diye konuştu

İçeriği Oyla

Yorum yapın