Anasayfa » Genel » Togg T10X nasıl sipariş verilir? Adım adım sipariş ve çekiliş süreci

Togg T10X nasıl sipariş verilir? Adım adım sipariş ve çekiliş süreci

Türkiye’nin elektrikli yerli arabayı Togg T10X’in ön sipariş süreci başladı. 16-27 Mart tarihleri arasında App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indiren veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, nakit ya da kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına aktardıkları 60 bin TL ön ödemeyi yaparak, çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. 28 Mart’ta ise çekilişe katılanlar arasından noter huzurunda yapılacak çekiliş ile sipariş sahipleri tanımlanacak.

ADIM ADIM ÖN SİPARİŞ KILAVUZU

1- Togg T10X çekilişine katılmak ve bu sene içerisinde vasıtaya sahip olma bahtını tutabilmek isteyenler, Togg.com.tr veya App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasından “Uslu Aygıt Konfigüratörü”ne girip, makinenin ekipman özelliklerini, teknik bilgilerini ve model maliyetlerini araştırabilecek, diledikleri T10X versiyonunu seçip istedikleri gibi yapılandırabilecek.

Uygulamaya girip ilk evvel TruID denilen hesabınızı oluşturun.

2- Trumore uygulaması üzerinden Togg T10X’in tüm özelliklerini ve değişik versiyonlarını ayrıntılı bir biçimde araştırabilirsiniz. Ardından da istediğiniz T10X versiyonunu seçip şahsileştirmeye başlayabilirsiniz.

3- 360 derece tahlil yapabildiğiniz uygulama üzerinden seçtiğiniz özellikleri tanımlayıp, son olarak da taşıt ile beraber sunulan opsiyonel özellikleri seçebilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın