Anasayfa » Genel » TOGG’da büyük gün! Ön sipariş sahipleri bugün noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek

TOGG’da büyük gün! Ön sipariş sahipleri bugün noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek

Türkiye’nin yerli ve ulusal arabayı TOGG’un ön sipariş sahipleri bugün noter huzurunda yapılacak çekiliş ile tanımlanıyor. Rakiplerinden özellikleri ve niteliğiyle öne çıkan Togg’un maliyeti 953 bin TL’den başlıyoruz. Ön sipariş için Togg müracaat rakamı 177 bin oldu.

Türkiye’de ilk kere uçtan uca dijital satış usulüyle reelleşen Togg T10X ön sipariş sürecinde dijital çekiliş coşkuyu yaşanıyor. Togg ön sipariş sürecinde ön ödeme için kredi kartı ve banka yoluyla e-Cüzdan’a yapılan transferler, 27 Mart günü saat 17.00’ye kadar harekâta alındı ve aynı gün saat 22.00’de sipariş sistemi kapatıldı.

16-27 Mart tarihleri arasında Trumore uygulamasından ve Togg websitesi üzerinden ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 şahıs, bugün noter huzurunda yapılacak dijital çekilişe katılmaya hak kazandı.

TOGG ÇEKİLİŞİ NASIL YAPILACAK?

Togg’un, websitesi ile Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı listeyi açıkladığı kullanıcılar arasından bahtlı 20 bin şahıs, 2023 senesinde teslim edilecek T10X için ön sipariş hakkı kazanacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın