Anasayfa » Genel » Togg’da detaylar belli oldu! Togg sahibi olmak isteyenler için ön siparişler başlıyor!

Togg’da detaylar belli oldu! Togg sahibi olmak isteyenler için ön siparişler başlıyor!

Türkiye ’nin ilk yerli elektrikli arabayı olan Togg ’da Şubat ayının gelmesiyle coşku başladı. Şubat ayında ön sipariş ve NFT satış sürecinin başlayacağının açıklanmasının ardından yılbaşından bu yana bir hayli yurttaş ön sipariş ayrıntılarını merak ediyordu.

Togg ’a ön sipariş hakkı sunan NFT sarih artırmasının ise 5 Şubat ’ta yapılacağı duyuruldu. Togg ’a sahip olmak isteyenlerin yapması gerekenler ise tanımlandı. Kendi uygulaması üzerinden yapılacak sarih artırma ile yurttaşların Togg sahibi olmaları sağalanacak.

5 ŞUBAT ’TA BAŞLIYOR!

Togg ’un resmi sosyal medya hesabından yapılan yeni açıklamalar Togg sahibi olmak isteyenleri heyecanlandırdı. Uzun vakittir beklenen yerli arabanın ön siparişlerinin kısa vakit içinde başlaması bekleniyor. 2023 senesinin Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında öncelikli olarak teslim edilecek 2023 adet ile hudutlu 100. Sene Özel Seri Togg Uslu Makineye ön sipariş hakkı sunulacak.

Ön sipariş hakkı sunan NFT sarih artırması 5 Şubat ’ta Trumore uygulaması üzerinden yapılabilecek. NFT alım harekâtlarına müteveccih ayrıntılar ise Togg Trumore uygulamasında yer alacak. Ön sipariş için koşullar ve NFT satışının ayrıntıları emin oldu.

TOGG ÖN SİPARİŞ ŞARTLARI NELER?

Togg'da detaylar belli oldu! Togg sahibi olmak isteyenler için ön siparişler başlıyor!

Togg ’un Şubat ayı itibariyle başlayacak ön siparişlerine ait ayrıntılar emin oldu. Togg ’un Trumore mobil uygulamasında ön sipariş hakkı için 3 değişik yöntem olacak.

5 Şubat ’ta başlayacak NFT sarih artırması ile sipariş hakkının elde edilmesi sağlanacak. Öbür bir alternatif ise YeniLig Müsabakası olacak. Trumore ’daki çekiliş kısmı da ön sipariş için kullanılabilecek.

TOGG ÖN SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Togg ön siparişi vermek için 3 değişik yöntem sunuluyor. Bu yöntemleri kullanarak ön sipariş hakkından Şubat ayı itibariyle faydalanmak isteyenlerin App Store, Google Play Store ve AppGallary gibi uygulama mağazalarından Trumore uygulamasını indirerek operasyon yapmaları olasıdır. Uygulamayı yükledikten sonra ön sipariş operasyonları uygulama üzerinden rahat bir biçimde yapılabilir.  

İçeriği Oyla

Yorum yapın