Anasayfa » Genel » Togg’dan gururlandıran bir başarı daha! Great Place to Work sertifikasını yeniden almayı başardı!

Togg’dan gururlandıran bir başarı daha! Great Place to Work sertifikasını yeniden almayı başardı!

Türkiye ’nin yerli elektrikli arabayı Togg, ‘ ’Çalışan Tecrübeyi Araştırması ’ ’ kapsamında yine ehemmiyetli bir sertifikaya sahip oldu. Great Placae to Work sertifikasını bir kere daha almayı başaran Togg ortaya çıkan galibiyetleriyle dikkat toplamaya devam ediyor.

Piyasaya çıkmasına artık yalnızca kısa bir müddet kalan Togg ’dan yeni zaferler üst üste gelmeye devam ediyor. Mart ayında yollarda olması beklenen taşıtın bir hayli ayrıntıyı ise büyük merak uyandırmaya devam ediyor. Tertemiz teknolojileri sergilemeyi başaran Togg ’un arttaki takımda dikkat topluyor.

TOGG TAKIMINDAN BÜYÜK ZAFER!

Togg'dan gururlandıran bir başarı daha! Great Place to Work sertifikasını yeniden almayı başardı!

Herkes Türkiye ’nin ilk yerli elektrikli arabasına odaklanmışken, Togg ’un arttaki takım ise çoğu zaman saklı kahramanlar olarak zaferlerini sürdürmeye devam ediyor. Enstitü tarafından yapılan ‘Çalışma Tecrübeyi Araştırması ’ ’ kapsamında Togg, Trugo ve Siro gibi firmaların ortak noktalarının müessese kültüründe ekip ruhu ve takımların firmalarına dinledikleri onur ön tasarıya çıkıyor.

Beynelmilel alanda yaptığı çalımalar ile dikkat toplayan Great Place to Work Enstitüsü, yapmış olduğu çalışan tecrübeyi araştırmasında eminlik, saygı, hakkaniyet ve ekip ruhu gibi mevzulara odaklanıyor. Togg ’un da bu çalışma kapsamında bir kere daha Great Place to Work sertifikasını alması ehemmiyetli görüldü.

TOGG NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

Türkiye ’nin yerli ve ulusal elektrikli arabayı Togg ’un satışa çıkmasına artık kısa bir müddet kaldı. Mart 2023 ’te yollara çıkması beklenen uslu makineye alaka ise bir hayli fazla. Ön sipariş süreci ise Şubat ayı itibariyle başladı.

2023 adet özel NFT satışı ile Trumore uygulaması üzerinden bir hayli değişik operasyonda sunulacak. Bu kapsamda ön sipariş sürecini bitirmek ve özel NFT ’lere sahip olmak isteyenler Şubat ayında uygulama üzerinden basitçe harekâtlarını asıllaştırabilecekler. Togg ’un Mart ayında ise yollardaki yerini alması bekleniyor. Kısa müddet içinde trafiğe çıkması beklenen Togg büyük alaka görmeye devam ediyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın