Anasayfa » Genel » Toros tutkunları dikkat, bu fiyata şok olacaksınız! 2023 model Toros Türkiye pazarına hazırlanıyor!

Toros tutkunları dikkat, bu fiyata şok olacaksınız! 2023 model Toros Türkiye pazarına hazırlanıyor!

Geçmişe damga vurmuş olan vasıta modelleri, teknolojinin büyümesi ile beraber yeni versiyonları ile satışa sunulmaya başlandı. Bu noktada ülkemizin özellikle kırsal kesimlerinde şimdiye kadar en çok seçim edilmiş olan modeller arasında yer alan Renault Toros için de bir müddet evvel hazırlıklara başlanmış olduğu duyurulmuştu. Yeni Toros ’un ne zaman piyasaya sürüleceği, maliyetinin ne olacağı uzun zamandır merak edilirken yetkililer harcayıcıların suratlarını güldüren yeni bir açıklamaya imzalaydı.

1990 ’lı senelerde imali durdurulan ancak piyasada olan versiyonları ile bile hali hazırda yüksek maliyetler ile el değiştirmeye devam eden Renault Toros, yeni modeli ile gündeme bomba gibi düştü. Yakın zaman içerisinde Türkiye ’de de satışa çıkacağı duyurulmuş olan 2023 model Toros ’un maliyetinin de tanımlanmış olduğu ileri sürüldü. Peki, 2023 Toros ne zaman satışa sunulacak? 2023 Toros kaç TL ’den satılacak?

ELEKTRİKLİ TOROS TÜRKİYE PAZARINA HAZIRLANIYOR!

Toros tutkunları dikkat, bu fiyata şok olacaksınız! 2023 model Toros Türkiye pazarına hazırlanıyor!

Ülkemizde Zoe modeli ile büyük alaka gören Fransız araba devi Renault, yeni bir açıklama ile gündeme geldi. Zoe modeli ile büyük bir çıkış tutan ancak yakın zaman içerisinde alakalı modelin yerine Renault 12 ’yi, ülkemizde öğrenilen adı ile ise Renault Toros ’un elektrik versiyonunu satışa çıkaracağını bildiren şirket dikkatleri üzerine çekti.

Renault ’tan gelen bilgilere göre Zoe modelinin satışta olduğu tüm pazarlarda yıl sonu itibari ile elektrikli Toros satılmaya başlanacak. O pazarlardan birisi olan Türkiye ’de de Zoe ’nin yerini elektrikli Toros alacak.

ELEKTRİKLİ TOROS KAÇ TL ’DEN SATIŞA SUNULACAK?

Şu an ülkemizin kırsal kesimlerinde hali hazırda harcayıcılar tarafından en çok seçim edilen vasıta modellerinden biri olan ve vasıta maliyetlerinin yükselmeye başlaması ile beraber oldukça fahiş maliyetler arz edilen Toros, yeni modeli ile coşku yarattı. Yıl sonunda elektrikli versiyonu ile Türkiye pazarında boy göstermeye hazırlanan Toros ’un, 850 bin TL ’den satışa sunulacağı hipotez ediliyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın