Anasayfa » Genel » Windows Etkinleştir Yazısı Kaldırma 2023

Windows Etkinleştir Yazısı Kaldırma 2023

Windows aktifleştir yazısı kaldırma, Windows u aktifleştir yazısı kaldırma, Windows aktifleştirme yazısı kaldırma, Windows 10 aktifleştirme yazısı kaldırma gibi başlıklarda bilgiye gereksinimi olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz dayanakçı olabilir. Bu içeriğimizle beraber sizlere Windows aktifleştirme yazısını kaldırma mevzusunda ayrıntılı bilgi paylaşmış olacağız.

Hemen hemen herkesin evinde bulunan bilgisayarda Windows yazılımı yüklüdür. Windows günümüzün en çok kullanılan ve seçim edilen yazılımlarından bir tanesi olmakla beraber bizlerin tüm işlerini hallettiği, bizlere dayanakçı olan tüm ekstra programlara erişebileceğiniz devasa bir içeriktir. Rastgele bir Windows bilgisayar satın aldıysanız ve bilgisayarınızda ‘ ’Windows aktifleştir ’ ’ yazısı bulunuyorsa kaldırmak için alttaki paylaştığımız yöntemleri uygulamayı sınayabilirsiniz.

Windows Aktifleştirme Yazısını Kaldırma

Bu yazıyı kaldırmak için kullanabileceğiniz birden fazla yöntem ve yol bulunmaktadır. Çok gıcık ve asap edici bir biçimde her ekranda yer edinen ‘ ’Windows ’u aktifleştir ’ ’ yazısını kaldırmak için kullanabileceğiniz ilk yol başka bir deyişle size önerebileceğimiz yol Windows ’a ait orijinal bir yazılım satın almaktır. Windows ’unuzu orijinal bir versiyona yükselterek bu yazıdan kurtulabilirsiniz fakat bu teklifimiz haricinde başka tekliflerimizde bulunuyor. Onlar içinse alttaki bilgileri hakimiyet edebilirsiniz.

Bilgi: Bazı harekâtlar ‘ ’Kayıt defteri ’ ’ üzerinden yapılmaktadır. Kayıt defteri üzerinden yaptığınız harekâtlar ve farklılıklar kritik derece de ehemmiyetlidir. Windows ’un kalbi olan kayıt defterini kumpaslarken çok dikkatli olmanız gerekir. Tehlikeli olan bu harekâtı yapmanız önerilmez.

Windows Aktifleştir Yazısı Nasıl Kaldırılır

Kullanabileceğiniz birden fazla yöntem olduğunu sizlere söylemiştik. İlk kolay ve kolay olan yöntemi sizlere altta sarihledik. Uygulayarak Windows ’u aktifleştir yazısı kaldırma operasyonunu meselesiz olarak bitirebilirsiniz.

Masaüstüne geliniz ve yeni bir metin evrakı oluşturunuz. Oluşturduğunuz metin dokümanını açınız ve içerisine altta yazılı olan kodları dahil ediniz. Dahil ettikten sonra sol üst taraftan dosyayı ‘ ’Değişik kaydol ’ ’ diyerek kaydolunuz. Fakat kaydolmadan evvel dosya adını ‘ ’Activation.bat ’ ’ olarak yazınız ve daha sonrasında kaydolunuz. Kaydolma harekâtlarını bitirdiyseniz oluşturulan activation.bat adlı dosyaya sağ tıklayarak ‘ ’İdareyici olarak çalıştırınız. ’ ’ Bu harekâtı da yaptıktan sonra bilgisayarınızı yine başlatınız.

Bu operasyon sayesinde her yerde çıkan Windows ’u aktifleştir yazısı kalkmış olacaktır. Windows için orijinal bir key satın almak isterseniz Microsoft ’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Öteki içeriğimiz Nvidia Teftiş Masası Yok isimli içeriğimizi okumayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın