Anasayfa » Genel » Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı 2023

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı 2023

Valorant bu reyin senin işletim sisteminde çıkmadı yanılgısıyla karşılaşıyorsanız ve çözüm yolunu arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere destekçi olabilir. Bu içeriğimizle beraber sizlere hem Valorant bu reyin senin işletim sisteminde çıkmadı yanılgısıyla ilgili olarak bilgiler hemde Valorant bu reyin senin işletim sisteminde çıkmadı çözümüyle ilgili olarak ayrıntılı bilgiler paylaşmış olacağız.

Valorant bu reyin senin işletim sistemi meseleyiyla ilgili olarak bizlere ziyaretçilerimiz çok sık bir biçimde çözüm arzında bulunuyorlar. Şayet bu yanılgıyla karşılaştıysanız ve ne yapmanız gerektiği mevzusunda bilgiye sahip değilseniz içeriğimiz destekçi olabilir. Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Valorant oyununda bazı sebeplerden dolayı bu yanılgıyla karşılaşabilir ve yanılgı sebebiyle oyunu oynamanız olanaksız hale gelebilir. Fakat bazı geçici çözüm yollarını uygulayarak meseleyi yasaklayabilirsiniz.

Bilgi: Valorant oynamak istiyorsanız bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Valorant ’ın son versiyonunu bilgisayarınıza indirmek isterseniz Valorant resmi sitesine giriş yapabilirsiniz.

Bu Reyin Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Kusuru

Bu kusurun çözümü hakikatinde varsayıldığı gibi çok güç değil aksine çok basittir. Aralıksız olarak Valorant ’ı açarken bu yanılgıyla karşılaşıyorsanız ve Valorant oyunu size bu mevzuda ihtar veriyorsa, ihtar ekranındayken ‘ ’Enter ’ ’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede reyin açılacak ve oynamaya meselesiz olarak devam edebileceksiniz.

‘ ’Enter ’ ’ tuşuna bastınız fakat Valorant açılmadıysa oyunu ‘ ’İdareyici ’ ’ olarak başlatmayı sınayabilirsiniz. Oyunu idareyici olarak başlatmak için alttaki adımları takip edin.

Valorant oyununun sembolüne sağ tıklayın. Alternatifler kısmı açıldığında üst tarafta yer alan ‘ ’İdareyici olarak çalıştır ’ ’ alternatifini işaretleyin. Bilgisayarınız ihtar verecektir. Gelen ihtara ‘ ’Evet ’ ’ deyin. Bu sayede oyununuz idareyici olarak çalışacak ve mesele ortadan kalkacaktır.

Valorant Reyin Şu Anda 32 Bit

Öbür bir mevzu olan Valorant reyin şu anda 32 bit meselesiyle ilgili olarak yeniden ziyaretçilerimizden bizlerden bilgi arz etmekte. Bu sualin çözümüyle ilgili olarak usulleri altta bulabilirsiniz.

Valorant aralıksız olarak aktüellenen ve içerisine yeni özelliklerin dahil edildiği bir reyindir. Yeni özellikler, haritalar ve silahlar gelmesi sebebiyle gelen aktüellemelerden sonra Riot Games, Valorant ’ı 32 bit bilgisayarlarda çalıştırmayabiliyor. Valorant oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın 32 bit değil en az 64 bit özelliğe sahip olması gerekir. Bu karar Riot Games tarafından alınmıştır.

Valorant Reyin Dosyalarını Doğrulama

Valorant oyununda reyin dosyalarını Doğrulamanız gerekiyorsa ne yazık ki bu sizin yapabileceğiniz yetki harekâtlarında yer almamaktadır. Reyin dosyalarının Doğruluğunu ve aktüelliğini sağlayabilecek olan yalnızca Riot Games ve Valorant oyunu yetkilileridir. Şayet oyunda bir yanılgıyla karşılaştıysanız reyin dosyalarını Doğrulamak ismine oyunu son versiyon ile aktüelleyebilir, bilgisayarınızdan kaldırabilir ve yine yükleyebilirsiniz.

Öbür içeriğimiz Kadıköye Nasıl Giderim içeriğimizi okumayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın