Anasayfa » Genel » Yalı Çapkını Ferit Doğrute Kim?

Yalı Çapkını Ferit Doğrute Kim?

Yalı Çapkını dizisinde Ferit; Halis Ağa ’nın torunu olmakla beraber bütün bir yalı çapkınıdır. Ferit ’in bu çapkınlıklarından artık usanan Halis Ağa ’da bir an evvel torununun evlendirmeyi düşünmektedir. Ferit ’in ise o aralarda Pelin isminde bir sevgilisi vardır.

Yalı Çapkını Ferit Kim?

Yalı Çapkını dizisinde Ferit kişiliği Mert Ramazan Demir ’dir. Halis Ağa ’nın torunu olan ve bütün bir yalı çapkını görünen Ferit ’in bu halleri dedesini üzmektedir. Onun bir an evvel nezaketli bir kızla evlenmesini uygun gören Halis Ağa ’nın işi hiçte o kadar kolay olmayacaktır.

Yalı Çapkını Ferit Doğrute Kim?

Mert Ramazan Demir Kim?

25 Kasım 1998 tarihinde İstanbul ’un Bakırköy ilçesinde dünyaya gelen Mert Ramazan Demir, Sema Bekmez Cast Ajansı‘na bağlı olarak çalışmaktadır. 2019 senesinde “Üç Harfliler: Adak” isimli filmde rol alan Demir bu filmden hemen evvelde “Arka Caddeler” ve “Aşkopat” isimli dizilerde de oynamıştı.

2023 ’de Blu TV platformunda yayınlanan “Üryan” adlı dizide rol alan Demir, yeniden aynı yıl FOX TV ’de yayınlanan “Hoca” isimli dizide ünlenmiştir.

Yalı Çapkını Ferit Doğrute Kim? - Resim : 2

“Vefat Zamanı” adlı dizide de oynayan Demir son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını isimli dizide Ferit şahsiyetine hayat vermektedir.

Mert Ramazan Demir, Instagram ’da @mertramazandemir hesabını kullanmaktadır.

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın