Anasayfa » Genel » Yeni Volkswagen ID.7 mükemmel özellikleri ile duyuruldu! Piyasayı sallayacak! Tek bir sarj ile…

Yeni Volkswagen ID.7 mükemmel özellikleri ile duyuruldu! Piyasayı sallayacak! Tek bir sarj ile…

ELEKTRİKLİ VOLKSWAGEN ID.7’NİN ÖZELLİKLERİ

Volkswagen ID.7 tamamen yeni, yüksek bereketli bir efor aktarma uzvu nesli ile donatılmıştır ve bu özelliğe sahip ilk Millî Eğitim Bakanlığı modelidir. Elektrikli tahrik motoru 210 kW/286 PS ile Volkswagen ID serisindeki en güçlü ve azami torka sahip motor. Efor biriminin dahili ismi olan APP550, Volkswagen Group Components tarafından Kassel’de Almanya geliştirildi ve burada üretildi.

Yeni elektrikli efor aktarma sistemi enerji tüketimi için optimize edilmiştir ve pil ebadına bağlı olarak 700 kmye kadar WLTP yol kat edebilir. ID.7’nin şarj kapasitesi 200 kW’a kadar erişebiliyor ve bu da onu uzun mesafeli yolculuklar için uygun hale getiriyor. Ayrıca, yeni Volkswagen ID.7 neredeyse beş metre uzunluğunda ve gelişmiş aerodinamik ilkelerle planlandı. Meyilli tavan çizgisi, takribî 0,23’lük etkileyici bir sürtünme katrakamına katkıda bulunur.

ID.7’nin iç mekanı, neredeyse beş metrelik uzunluğu ve 2966 mm’lik uzun dingil mesafesi ile rahattır ve vasıtanın içinde tüm yolcular için bol ölçüde yaşam alanı olmasını sağlar.

ID.7’NİN YENİ KULLANIM KONSEPTİ

Yeni Volkswagen ID.7 mükemmel özellikleri ile duyuruldu! Piyasayı sallayacak! Tek bir sarj ile…

Yeni Volkswagen ID.7, bilgi-eğence ekranına entegre edilmiş tamamen yeni bir kullanım konsepti sunuyor. Bu yeni konsept, kullanıcı tecrübesini iyileştirmek için alıcı geri bildirimlerine sabretmektedir. Yeni kullanıcı tecrübesinin standart özellikleri arasında 38 cm’lik 15 inç bir bilgi-cümbüş ekranı, artırılmış asıllık baş üstü ekranı, bilgi-cümbüş sistemine entegre yeni bir klima hakimiyet konsepti ve arkadan aydınlatmalı bir dokunmatik kaydırıcı bulunuyor.

ID.7, masaj işlevli yeni koltuklar ve elektronik olarak karartılabilen panoramik sırça tavan gibi tipik olarak sadece üst sınıf premium rakiplerde bulunan muhtelif alternatifler sunar. Uslu yeni panoramik sırça tavan değerek opak ve transparan ayarlar arasında değiştirilebilir ve tavan yeni Uluslararası Kalkınma Bankası sesli asistan kullanılarak sesli komutlarla çalıştırılabilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın