Anasayfa » Genel » İnsanlar o kadar yüksek sesle çığlık attı ki Boogeyman filmindeki o sahne değiştirilmek zorunda kaldı!

İnsanlar o kadar yüksek sesle çığlık attı ki Boogeyman filmindeki o sahne değiştirilmek zorunda kaldı!

Fobi filmi yapmak güç olabilir. İzleyicileri korkutacak şeyleri bulmak, gerilim dozunu yüksek yakalamak gibi çok güç unsurlar vardır.

Genellikle fobi filmi izleyicileri artık seneler içerisinde bir filmde nerede fobi dozunun yükseleceğini ya da ne zaman ani bir vakayla bizi koltuğumuzdan zıplatacağını varsayım edebiliyor.

THE BOOGEYMAN FİLMİ ÇOK VAHİM OLDUĞU İÇİN DEĞİŞTİRİLDİ

Stephen King‘in The Boogeyman öyküsünden beyazperdeye aktarılan ve bu sene içerisinde sinema sevlerle buluşacak aynı adlı film, o kadar vahim bir sahneye sahipti ki, filmin ön gösteriminin yapıldığı insanlar çok yüksek sesle çığlık attığı için rejisör bu kısmı değiştirmek zorunda kaldı.

İnsanlar o kadar yüksek sesle çığlık attı ki Boogeyman filmindeki o sahne değiştirilmek zorunda kaldı!

Empire’a konuşan rejisör Rob Savage, filmde seyircileri filmin değiştirilmesini gerektirecek kadar korkutan bir an olduğunu açıkladı:

“Mahlukatı ilk gördüğünüzde, seyirciler o kadar yüksek sesle çığlık attılar ki, fobilerini yenmek için yanlarındakilerle konuşmaya ve boşboğazlık etmeye başladılar. Bu sebeple de sonraki sahneleri kaçırdılar. Bu surattan, rastgele bir hayati bilgiyi kaçırmasınlar diye yine planlamak ve 45 saniyelik bir dolgu oluşturmak zorunda kaldık.”

The Boogeyman 2 Haziran’da sinemalarda vizyona giriyor.

Filmin fragmanını alttan izleyebilirsiniz:

İçeriği Oyla

Yorum yapın