Anasayfa » Genel » Yıldızı Yüksek İsimler Nelerdir? (Özel İsimler)

Yıldızı Yüksek İsimler Nelerdir? (Özel İsimler)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde yıldızı yüksek isimler konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle değerli ziyaretçilerimize yıldızı yüksek isimler nelerdir? Sorusunun Doğru cevabını verdik. Aynı zamanda yıldızı yüksek erkek isimleri, yıldızı yüksek kadın isimleri, yıldızı yüksek olan isimler, yıldızı yüksek insan başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Halk arasında yıldızı yüksek insan tabiri vardır ve bu tabir her ne kadar Doğrudur bilinmez fakat fiziken ve ruhen bu kişilerin diğer insanlara göre daha kolay parladığı söylenir. Halk bu kişiye genel olarak şu şekilde tabir verir; ‘ ’Bu kişide ışık var ’ ’. Yani isminize, görüntünüze ve insanlara verdiğiniz ruhen duygulara göre yıldızınız daha yüksek oluyor. Tabi, isminiz bu konuda sizlere daha çok yön vererek insanlar arasında daha kolay parlamanızı sağlıyor. Peki, yıldızı yüksek isimler hangileridir? İşte sizlere Doğru cevabı…

Yıldızı Yüksek İsimler

Yıldızı Yüksek Olunca Ne Olur?

Yıldızınız diğer insanlara göre daha yüksek olduğunda kendinize ve çevrenize verdiğiniz enerji çok daha farklı hissedilerek olumlu enerjiyi etrafınıza hiçbir şey yapmasanız da kolayca sağlamış olursunuz. Fakat yıldızınız düşük olduğunda negatif enerjiyi etrafınıza kolay verir, kendinizi gergin ve çok daha fazla agresif hissedersiniz.

Aslına bakılırsa yıldızınızın yüksek olması çevre faktörüyle direkt olarak Doğru orantılıdır. Nasıl bir hayata sahip olduğunuz, hayatınızın hangi zorluklarla kaplandığıyla veya ailenizin size karşı olan tutumu, sizin dışarıya olan bakışınız bu ve benzeri olan her bir şey yıldızınızın yüksekliği / düşüklüğüyle alakalıdır denilebilir.

Yıldızı Yükseltmek İçin Hangi Dua Okunur?

Yıldızınızı daha parlak ve daha da yükseltebilmek için okuyabileceğiniz dualar vardır. Bu dualar size psikolojik anlamda çok daha fazla zihin açıklığı hem de pozitif enerji sağlayarak yıldızınızın daha yüksek olmasında etkin rol oynamaktadır. Eğer hayatınızda çok fazla olumsuzluk varsa ve bu da sizi olumsuz etkiliyorsa ‘ ’Ya Rafi ’ ’ esmasını okumanız gerekir. Veya 71 kere Ayet-el Kürsü okuyarak düşük yıldız sorununuzu giderebilirsiniz.

Yıldızı Yüksek İsimler Hangileridir?

İsminiz yıldızınızın yüksekliği veya düşüklüğüyle size Doğrudan etki verebilir. Yıldızı yüksek isimler listesini sizlere aşağıda sıralı bir şekilde paylaştık.

BüşraKübraAylaAycanMüjdeMügeAzraBennuBilgeCerenDeryaNesrinDevinDilberFeyzaGoncaIşıltıİpekİremİzelMeltemMeryemNeşeRabiaSerpilSabaTilbeYeşimDuruSu

Yıldızı yüksek kadın isimlerini sizlere yukarıda paylaştık. Bu isimleri eğer bir ebeveynseniz çocuğunuz için kullanmayı deneyebilirsiniz. Fakat bu isimler sizleri etkilemesin. Bu isimleri çocuğunuzda kullandığınız için çocuğunuzun isminin mutlak surette yıldızı yüksek olacak diye bir kaide yoktur.

Yıldızı Yüksek Erkek İsimleri

Erkek isimleri olarak yıldızı yüksek olan isimleri sizlere aşağıda sıralı bir şekilde paylaştık.

AcarAcunAbdullahAdalAdarAkanBarkınBayarBayboraBaycanBayhanCengizCihanDinçerDoğukanDoğaDorukDurukanEnderErdalErenErginErim

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın