Anasayfa » Genel » Parayı Çeken Harfler Nelerdir? (Etkisi Büyük)

Parayı Çeken Harfler Nelerdir? (Etkisi Büyük)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde parayı çeken harfler konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize parayı çeken harfler nelerdir? Başlığında Doğru cevabı verdik. Aynı zamanda para enerjisini çeken isimler frekansı yüksek isimler, harflerin enerjisi, harflerin etkisi, enerjisi yüksek isimler nelerdir? Başlıklarında farklı bilgiler verdik.

Harfler, isimler ve bizlere kattıkları enerjiler bunlar dikkat edilmesi gereken konulardır. İsminiz size kaderinizi sunabilir, hayatınızda gördüğünüz harfler ve sayılarda Doğru yolda olduğunuzu, nasıl bir enerjiye sahip olduğunuzu size Doğrudan aktarabilir. Daha Doğrusu harflerin enerjisiyle birlikte parayı çekebilir, başarıya ulaşabilir ve Doğru yolda yürüdüğünüze kanaat getirebilirsiniz. Peki, parayı çeken harfler nelerdir? İşte sizlere Doğru cevabı!

Parayı Çeken Harfler Nelerdir?

Harflerin Enerjisi

Dünya üzerindeki her bir canlı veya cansız olan varlığın enerjisi vardır. Enerjisi olduğu gibi her bir canlı veya cansız varlığın ismi bulunmaktadır. Harfler bir araya gelir ve isminizi oluşturur, isminizi oluşturan harfler bir frekansa sahip olarak titreşimle birlikte yaydıkları enerjiyi ortaya çıkartırlar. Belki de isminiz kaderinize yön verebilir.

İnsanlık asırlar boyunca isim konusunda büyük endişeye kapılmıştır. Yani çağlar boyunca insanlar, çocukları için isim koyma konusunda sıkıntı çekmiştir. Konulan isimlerin kişinin hayatına direkt olarak etki vereceğine inanırlar. Romalılarda çocuğa konulan isim, çocuğun kaderine direkt olarak etki ettiğine yorumlanır. Bu durum Romalılar haricinde daha sonrasında Mısır ’a, İsrailoğullarına, Arap uygarlıklarına kadar başarıyla gelmiştir.

Harflerin Etkisi

Alfabede yer alan her bir harfin kendince etkisi ve enerjisi bulunmaktadır. A harfinden Z harfine kadar her bir harf numaralandırılarak farklı enerjiyle karşımıza çıkar. Bu numaralandırma 1 – 9 ’a kadar sürmektedir. Fakat sadece isminiz ile harflerin etkisini ortaya çıkartabilmeniz imkansızdır. İsminiz içerisinde yer alan harfler, son harf ve doğum tarihi harflerin etkisini ortaya çıkartabilmekte epey bir yol göstericidir. İsminizin ilk harfi hayata nasıl bir başlangıç yaptığınızla Doğru orantıya sahip olduğu denilir. Son harfiyse hayatınızın nasıl sonlanacağı konusunda bizlere yol göstericidir.

Parayı Çeken Harfler Hangileridir?

Harfler kendi arasında bir titreşime sahiptir ve bu titreşim 1 – 9 arası numaralandırılmıştır. Paraya daha yatkın olan ve parayı daha çok çekebilecek harfleri sizlere aşağıda paylaştık.

U / Ü harfi: U veya Ü harfi parayı daha çok çeken, maddi ve manevi olarak insanı rahatlatan harflerdir. Her ne kadar biraz durgun bir yapıya sahip olan harf olarak gözükse de aslında işlerin her zaman ağırlarından kaçarlar. İsminizde bu harf varsa biraz şanslısınız.P harfi: İsminde P harfi bulunan kişiler lüks içerisinde yaşamayı severler fakat kalabalıktan asla hoşlanmazlar. Kendi kabuklarında yanmayı, kimseye karışmadan bir hayat sürdürmeyi severler.S harfi: İsminizde bulunan S harfi size bitmek bilmeyen bir enerji verir. Bu enerjiyle birlikte hem maddi hem de manevi olarak çok huzurlu bir hayata sahip olursunuz. Melankolik bir ruh haline sahip olsanız da hayal dünyanızda düşünceler asla durulmaz.T harfi: Başarıyı severler, çok para kolayca ulaşırlar fakat iflas etmekten de asla korkmazlar. Mevkiden düşme sorunları olabilir.Z Harfi: Kontrolcü ve otoriter bir yapıya sahiptirler. Bu kişiler girdikleri her iş ve yolda başarıyı elde etmesini çok iyi bilmektedirler. Zorluk onlar için kolaylıktan ibarettir fakat hızlı düşünme yetisiyle hızlı karar verebilme mekanizmasına sahiptirler.

Enerjisi Yüksek İsimler Nelerdir?

İsminiz hem enerjinizi yükseltiyor hem de kariyerinizin belirlenmesinde etkin rol oynuyor. İsminizde bulunan harflere göre kariyeriniz konusunda bilgi sahibi olabilir ve enerjinizin diğer insanlara göre çok daha fazla olduğunu sizlerde görebilirsiniz. Eğer isminizde K, M, S, A, Ş, U veya V varsa çok şanslısınız. Bu harflerden oluşan isimler çok yüksek enerjiye sahiptirler.

ArdaAliEymenKeremKorayBatuAtlasMertMüjdeAycanAybikeCerenDeryaNesrinFeyza

Yıldızı Yüksek İsimler Nelerdir?  adlı içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın