Anasayfa » Genel » Zaferin Rengi filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Zaferin Rengi filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Galibiyetin Rengi filminin çekimleri için 2 ay zaman tasarlanmış ve özellikle Fenerbahçe taraftarları tarafından büyük merak uyandırdı. Film, işgal altındaki İstanbul’da düşmana karşı direnişi ve futbol maçlarının çevresinde şekillendirerek aktaracak. Ayrıca film, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dayanağıyla çekilecek ve Fenerbahçe’nin tarihindeki ehemmiyetli yarıyıllardan birini beyaz perdeye taşıyacak Peki, Galibiyetin Rengi filminin mevzusu ne, oyuncuları kimler?

Zaferin Rengi filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

GALİBİYETİN RENGİ OYUNCULARI

Başrol oyuncuları olarak Fenerbahçeli oyuncu Kubilay Aka ve Gülper Özdemir yer alıyor. Kubilay Aka, filmde Galip Kulaksızoğlu kişiliğini canlandıracak. Kubilay Aka, Fenerbahçeli bir kişiliği oynayacak olmasını dikkat topluyor. Gülper Özdemir ise filmde Peyker kişiliğini canlandıracak.

Zaferin Rengi filminin konusu ne, oyuncuları kimler? - Resim : 2

Ayrıca Nejat İşler, Sabri Toprak rolünde ve Yiğit Özşener ise, Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracak. Bunun yanı gizeme Gonca Vuslateri ve Birce Akalay da filmde ehemmiyetli rollerde yer alacak.f

GALİBİYETİN RENGİ FİLMİNİN MEVZUSU

Filmin mevzusu, 1918-1923 seneleri arasında geçmekte ve işgal altındaki İstanbul’da düşmana karşı direnişi, futbol maçları üzerinden anlatmaktadır. Bu tarihi yarıyılı ve direnişi işleyerek izleyicilere hem tarihi bir bakış hem de sporun cemiyetsel ve ulusal bağlamdaki rolünü aktarmayı hedeflemektedir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın