Anasayfa » Gezilecek Yerler » Bodrum’da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı!

Bodrum’da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı!

Bodrum ’a tatile gelenler, çoğunlukla sahilde alınan akşam yemeği sonrası, ilerleyen zamanla beraber Bodrum geceleri mekanlarına akın etmeye başlar. Bir Hayliyi Bodrum ’da sahile nazır nefis manzaraya sahip gece kulübü ve lokanta, sunduğu canlı müzik performanslarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar süren cümbüş taahhüt ediyor. Bodrum gece yaşamını hoşlananlar için çok renkli ve cümbüşlü pek çok seçenek mekana sahip. İşte her cümbüş kavrayışına hitap eden 10 Bodrum gece yaşamı mekanı.

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı!

1. KARPUZ

Bodrum ’un merkezinde bulunan nitelikli mekanlardan biri de Karpuz. Bu mekan, Bodrum gece yaşamı mekanları arasında görece yeni olmasına karşın, çok kısa bir vakitte Bodrum ’un gözde mekanlarından biri haline geldi. Daha çok pop müzik cinsinde şarkıların çaldığı Karpuz, Bodrum ’da nitelikli cümbüşün en yeni adreslerinden.

Adres: Tekilacılar Caddeyi Hamdi Can Giz Sk. Bodrum, Muğla.

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 2

2. KULE ROCK CITY

Kule Rock City de Bodrum Merkez ’de bulunan mekanlardan biri. Kule Rock City ’de seçenek ve Rock müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz. Zati isminden de anlaşılacağı gibi bir rock bar burası.

Adres: Cumhuriyet Cad. Dr. Bilgin Bey Bedesteni, No: 55, Bodrum, Muğla. 

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 3

3. KÖRFEZ

Körfez Bodrum ’un merkezinde bulunuyor. Özellikle seçenek ve rock müzik beğenirler seçim ediyor Körfez ’i. Oldukça nitelikli şarkıların çaldığı Körfez, bu stile gönül verenlerin buluşma noktası.

Adres: Neyzen Tevfik Cad. No:2, Bodrum, Muğla.  

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 4

4. SANDAL

Bodrum Merkez ’deki Birahaneler Caddeyi ’nın en iyi mekanlarından biri Sandal. Uzun ve sevinçli bir Bodrum akşamı geçirmek isteyenlerin bırakılmazlarından. Fonda birahane kültürünün en iyi şarkıları ve arkadaşlarla tokuşturulan bardaklar eşlik ediyor sohbetlere Sandal ’da.

Adres: Çarşı Mah. Cevat Şakir Cad. No:23, Bodrum, Muğla. 

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 5

5. BAĞ ARASI

Bitez ’de, mandalina bahçeleri arasında yer alan harika bir mekan Bağ Arası. Bodrum ’un en lezzetli yemeklerini Bağ Arası ’nda bulabilirsiniz. Ne Yazık Ki son zamanlarda popülaritesini çoğalması dolayısıyla yer bulmak iyice güçleşti. Rezervasyon yaptırmadan giderseniz yer bulma mevzusunda kasvet yaşayabilirsiniz.

Adres: Pınarlı Cad. No:59, Bitez, Bodrum, Muğla.  

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 6

6. MANDALİN

Bodrum ’un merkezinde hemen hemen her stile hitap eden mekanlarından biri Mandalin. Her akşam değişik bir cümbüş alternatifi sunan Mandalin, tertip ettiği konserlerle de isminden sıklıkla söz ettiriyor. Kimi zaman 45 ’liklerin de çaldığı Madalin ’de, nostaljik ve sevinçli bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Çarşı Mah. Dr. Bilgin Bey Cad. 1025 Sk. Bodrum, Muğla  

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 7

7. CAFE LİMON

Cafe Limon, Gümüşlük ’te bulunan mekanlardan biri. Buranın hadiseyi netlikle gün batımını izlemek. Bu sebeple de akşamüstü boş masa bulmak aşırısıyla güç olabiliyor. Muhakkak bir saatten sonra serinkanlılaşan Limon ’da, yıldızların altında arkadaşlarla edilen sohbetin yerini hiçbir şey yakalamıyor Doğrusu.

Adres: Karakaya Mah. Kardak Cad. 10. Sene Sok/7, Gümüşlük, Bodrum, Muğla. 

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 8

8. MOONLIGHT

Bodrum ’un müdavimleri Moonlight ’ı çok iyi öğrenirler. Bodrum merkezde yer alan Moonlight, Bodrum ’un gece yaşamına karışmadan evvel demlenilen yer olarak öğreniliyor daha çok. Bununla beraber harika bir deniz manzarasına da sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Adres: Çarşı Mah. 48400, Bodrum, Muğla. 

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 9

9. ÖZAK PANSİYON

Gümüşlük ’şöhret en meşhur mekanlarından biri Özak Pansiyon. Pansiyon olarak hizmet vermesinin yanı gizeme, bar olarak da hizmet veriyor. Özellikle Göksel, Teoman gibi adların verdiği konserlerle de şöhretine şöhret katmış bir yer Özak Pansiyon.

Adres: Karakaya Semti, Yalı Mevkii, Gümüşlük, 48400, Bodrum, Muğla.  

Bodrum'da gece nerelere gidilmeli? En iyi 10 Bodrum gece hayatı mekanı! - Resim : 10

10. MARİNA YACHT CLUB

Bodrum Limanı ile tarihi Bodrum Kalesi ’ni gören eşsiz bir manzaraya sahip Marina Yacht Club. Bodrum ’un en gözde mekanlarından biri olan Marina Yacht Club, Bodrum ’da nitelikli müzik dinlemek isteyenlerin uğrak noktalarından biri.

Adres: Bodrum Marina, Neyzen Tevfik Sokağı, 48400, Bodrum, Muğla. Tel: 0252 3161228

BODRUM ’UN EN ÜNLÜ GECE KULÜPLERİ

Gece kulübü olarak seçim edebileceğiniz gözde mekanlar daha çok Bodrum merkezde yer alıyor. Bodrum ’un en ünlü gece kulüpleri olarak ise M&M, Seyfi Bar, Mavi Bar, Moonlight, Kedi Kulüp, Veli Bar, Ora ve Kestane gibi mekanları söylemek olası.

Ünlü DJ ’lerin performansları, canlı müzik gurupları yanında, acayip dans şovlarının sunulduğu mekanlarda yabancı dansçılar, muhtelif cambazlık şovları, ışık şovları ile davetlilerini eğlendiriyorlar.

İçeriği Oyla

Yorum yapın