Anasayfa » Genel » Carlos Martin

Carlos Martin

Carlos Martin Biyografisi

Carlos Martin, 3 Ekim 1979 tarihinde İspanya, Zaragoza ’da doğmuştur. İki ablası vardır. İspanyol model ve oyuncudur. Doğru işi bilgisayar programcılığıdır.
1999 senesinde Çeperi. O senelerde mektebini bitirdiğinde hafta içi bir mektepte hocalık, hafta sonu ise bir barda barmenlik yapmaya başladı. Madrid ’de tertip edilen bir hoşluk müsabakasında biltihapçı olunca bir ajans ile uyuşma yapıp Barcelona ’da hoş işler yapmaya başladı.

İlk olarak yurt dışında 2004 senesinde evvel Yunanistan, sonra da Londra, Güney Afrika, Kore, Almanya, Türkiye, Portekiz, Milan, Meksika, Miami ve New York aptı.

Madrid’den Forum Fashion Week’te mankenlik yapmak için istanbul’a geldi. Martin ’in Türkiye ’de tanınması ise 2012 senesinde Biscolata reklamları ile olmuştur. Reklam filminin ikinci serisinde “İspanyol Aşk Mood” da özellikle bayan kesimi çok etkiledi.

Hayatını New York ’ta sürdüren Carlos Martin 2012 senesinin mayıs ayında 4 günlüğüne istanbul ’a geldi ve Ziynet Sali ’nin “Gözde Aşkım” isimli şarkısının Video klibinde rol aldı.

2013 senesinde “Yağmurdan Kaçarken” isimli dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Üncü, Serkan Şenalp, Doğukan Polat, Melike Emiroğlu ile beraber rol aldı.

İstanbul ’da Flash Model ajansıyla çalışan Carlos Martin, çalışma izni alıp Gayrettepe ’ye taşındı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Yağmurdan Kaçarken Carlos YılmazTV Dizisi

İçeriği Oyla

Yorum yapın