Anasayfa » Genel » Ebru Şancı

Ebru Şancı

Ebru Üncü Biyografisi

Ebru Üncü 31 Ağustos 1983 tarihinde istanbul ’da doğmuştur. İki kardeşi var. Malatyalı bir ailenin kızı. 10 yaşındayken babası can vermiş. Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 senesinde başladığı Üniversiteyi Londra Regent College ’de okumuştur. 2006 ’da New York ’a taşındı ve New York Üniversitesinin ‘ ’Oyunculuk ve Drama ’ ’ Bvefatında okuyarak bitirmiştir.
17 yaşındayken Brezilya ’daki 2001 Miss Globe hoşluk müsabakasında bcerahatçi oldu. Daha sonrasında Türkiye’ye gelip burada mankenliğe başladı.

2001 senesinde Londra ’ya taşındı. 2006 ’da New York ’a taşındı. 2010 senesinde ise Türkiye ’ye döndü. Londra ’dayken 2002 ’de yaşamını değiştiren adamla başka bir deyişle Libya lideri Muammer Kaddafi ’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi ’yle tanıştı ve üç sene aşk yaşadı. Onun sayesinde Londra Regent College ’de okudu. Ebru Üncü daha sonra Galatasaray’ın başarılı kalecisi Fernando Muslera‘yla aşk yaşamaya başladı. Daha sonra Ebru Üncü’nın ismi İbrahim Tatlıses‘in oğlu İdo’yla anıldı. Son çıkan haberlerde ise Ebru Üncü’nın ismi Alparslan Türkeş‘in milletvekili oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş ile anıldı.

Ebru Üncü, daha evvel Önder Açıkbaş ve Cihan Haspolatlı‘yla da aşk yaşamıştı.

Fashıon One ’da program yaptı. İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir firma kurdu. Hali Hazırda işletmenin idare heyeti başkanlığını yapmaktadır.

Ebru Üncü, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

2013 senesinde “Yağmurdan Kaçarken” isimli dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Üncü, Serkan Şenalp, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir’de tertip edilen sade bir merasimle evlendi. Çift, düğünü ise Belçika‘daki bir şatoda yaptı. 14 Ekim 2016 tarihinde Mila ve Ceylin isimlerinde ikiz kızları oldu.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Ceza Arzu sinema
2013 – Yağmurdan Kaçarken dizi

İçeriği Oyla

Yorum yapın