Anasayfa » Genel » Elrond Egold (EGLD) nedir?

Elrond Egold (EGLD) nedir?

Elrond, bölme kullanarak son derece süratli harekât süratleri sunmayı hedefleyen bir blok zinciri protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Nesnelerin İnterneti’ni kapsayan yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak belirliyor. Peki, Elrond Egold EGLD nedir? Ayrıntılar haberimizde… 

Elrond Egold EGLD nedir?

ELROND EGOLD EGLD NEDİR?

Elrond, bölme kullanarak son derece süratli harekât süratleri sunmayı hedefleyen bir blok zinciri protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Nesnelerin İnterneti’ni kapsayan yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak belirliyor . Onun uslu kontratlar yürütme platformu 15,000 saniyede operasyonlar, altı saniyelik gecikme ve bir $ 0.001 harekât maliyetinin bildirildi hünerine sahiptir.

Blok zinciri, ağ fiyatlarını ödemek, bahis yapmak ve Doğrulayıcıları mükâfatlandırmak için kullanılan eGold veya EGLD olarak öğrenilen yerel bir tokene sahiptir .

Elrond ilk olarak Ağustos 2019’da duyuruldu ve ana ağı Temmuz 2023’de yayına girdi .

ELROND EGOLD EGLD NEREDEN ALINIR?

EGLD, Binance , OKEx , Bitfinex ve BitMax gibi kripto para borsalarından satın alınabilir . Böyle Amerika Birleşik Devletleri doları ve Endonezya rupiahının olarak fiat para üniteleri karşısında değiş tokuş olabilir, misalin cryptocurrencies Bitcoin BTC ve Binance Para BNB ve stablecoins gibi Tether USDT ve Binance USD BUSD. Hem spot hem de türev piyasalarda alınıp satılabilir.

 

 

 

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın