Anasayfa » Genel » Mask Network nedir?

Mask Network nedir?

MASK Coin, Twitter ve Facebook kullanıcılarının Web 3.0 kalitelerini kullanabilmesini sağlar. Mask Coin, Mask Network platformunun yerel kripto para üniteyi olarak karşımıza çıkıyor. Bu çerçevede, en kıymetli kripto üniteleri arasında yer alan Mask Network’ün ne oldu merakla inceleniyor. Peki, Mask Network nedir? Ayrıntılar haberimizde… 

Mask Network nedir?

MASK NETWORK NEDİR?

MASK Coin, Twitter ve Facebook kullanıcılarının Web 3.0 kalitelerini kullanabilmesini sağlar. Mask Coin, Mask Network platformunun yerel kripto para üniteyi olarak karşımıza çıkıyor. Mask coinin piyasaya sürülmesindeki emel NFT’leri değiştirilemez tokenlar veya merkezi olmayan depolama alanlarını satın almaktır. Bu coin, ERC20 tabanlıdır. Öte yandan MASK Coin, Mask Network ’te ödül dağıtımı amacıyla da kullanılır.

Mask Coin projesinin niyeti Web 2.0 ile Web 3.0 arasında köprü üzerinde çalışan kripto para ortaya koymaktır. Projenin ortaya sunmayı hedeflediği özelliklerden birisi de Mask Network kullanıcılarının sosyal ağlardan bölmesine gerek olmadan merkeziyetsiz borsalara geçiş yapma fırsatını sunmaktır. Böylece al-sat harekâtları daha süratli reelleşebilir. Projeye ait bilgilerin devamı için https://mask.io/ adresine gidebilirsiniz.

Mask coine ait yapılan yorumlarda en çok şifreleme özelliği konuşuluyor. Mask coin ödemesi karşılığında, sosyal medyada birbiriyle konuşan ikili sohbeti özel bir parola altına alabiliyor.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın