Anasayfa » Sağlık » Genç Görünmenin Sırrı Gülümseyişinizde Saklı..

Genç Görünmenin Sırrı Gülümseyişinizde Saklı..

Bedendeki fazla tüylerden özellikle kadınlar şikayet ediyor. Kadınlarda surat, breyin, çenedeki tüylenmeler birebir görüntüyü bozarken, bedendeki tüylenme de rahatsızlık veriyor. Günümüzde tüylerden memnun olmayan erkeklerin rakamı da çoğalıyor. Uzmanlar özellikle yaz aylarında hem kadın hem de erkekler için daha da can sıkıcı bir hal alan tüylenmeden kurtulabilmek ve hürce giyinebilmek için şimdiden lazer epilasyon yaptırmayı nasihat ediyor.

Bedeni yaza hazırlamanın en ehemmiyetli kısmı tüylerden arınmış ipeksi bir cilde sahip olmaktan geçiyor. Estetik Direktörü Ayşe BOCAN, bireylerin istenmeyen tüylerden kurtulmasına takviyeci olan lazer epilasyon hakkında balakalar veriyor.

Oldukça kolay ve rahat bir rehabilitasyon usulü olan lazer epilasyon, bedende oluşan istenmeyen kıllanmanın önlenmesinde ve giderilmesindeki en ehemmiyetli ve en tesirli medikal teknolojidir. Lazer epilasyon ile beden bölgesi ,cilt tipi, cilt rengi, kıl yapısı, kıl rengi, hormonal bileşenler, kılın kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak 3-6 seansta tüylerde yüzde 95 oranında eksilme görülür. Gelişmiş lazer epilasyon teknolojilerinde bireyin cilt ve kıl özelliklerine göre özel ayarlamalar yapılmasını olası kılan gelişmiş bilgisayar sistemleri bulunur. Tesirli lazer epilasyon operasyonu için şahsa ve bölgeye özel en efektif dozların uzman hekimler tarafından belirlenmesi gerektğini belirten Bocan, düşük dozlarla yapılan uygulamaların seansların uzamasına, bütün tersi yüksek dozların ise ciltte yanık ve kirletilmelere yol açabileceğinin altını çiziyor.

Siz de yazın pürüzsüz bacaklar ile çevrede hürce gezmek istiyorsanız güneş suratını henüz göstermeden lazer epilasyondan faydalanın…

İçeriği Oyla

Yorum yapın