Anasayfa » Gezilecek Yerler » Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim

Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim

Kadıköy Evlendirme Dairesi Nerede? Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Kadıköy Evlendirme Dairesi Nerede? Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kadıköy nikah dairesi, nikah kıymak isteyen çiftler için oldukça ideal olan geniş bir alana sahip evlendirme dairesidir. Yeni evlenecek olan çiftler Kadıköy nikah adresine giderek tarih alabilir ve aldıkları tarihte meselesiz olarak nikahlarını kıyabilirler. A ve B olarak 2 farklı nikah salonu bulunan dairenin A salonu yaklaşık 250 kişiliktir. B salonu ise 90 kişiliktir. Şayet geniş ve büyük bir aileye sahipseniz A salonunu tercih edebilirsiniz. Metrobüs durağına oldukça yakın olan Kadıköy nikah dairesi erişim Doğrultusundan hiçbir güçlüğe sahip değildir. Görselliği ve atmosferi de bir o kadar güzeldir.

Kadıköy Evlendirme Dairesi Nerede

Kadıköy Evlendirme Dairesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Zühtüpaşa, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:14, 34724 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim

Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim, Kadıköy Evlendirme Dairesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel taşıtınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim vasıtayı otobüstür. Fakat sizler daha khadise olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Marmarayla gitmek isterseniz Ataköy – Pendik veya Halkalı – Gebze seferlerini kullanabilirsiniz. Metroyla gitmek isteyenler M4 isimli metroyu kullanabilirler.

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

2 Üstbostancı ER2 Kadıköy GZ2 Kadıköy 8E Esenevler Mahallesi 9K Atatürk Mahallesi Peronlar 10B Üstbostancı 10E Esatpaşa 10G Elmalıkent / K.K.Bekır 11k İstikameti 14AK Nişantepe Caddesi 14B Adem Yavuz Mahallesi 14CE Yeşiltepe Son Durak 14ES Sarıgazi Garajı 14ÇK Şehit Şahinbey 14ŞB Şehit Şahinbey 15SK Sultan Murat Caddesi 15YK Küçüksu Kyüzyılı / Son Durak İstikameti 15ÇK Şehit İbrahim Turan Sırçaii 17 Pendik 19ES Sarıgazi Garajı 19F Yeditepe Üniversitesi Alt Kapı

Kadıköy Evlendirme Dairesi Telefon Numarası

Telefon: 0216 542 50 02 Kadıköy Evlendirme Dairesine Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın