Anasayfa » Genel » Kredi Kartı Kaplama (Yeni Stickerlar)

Kredi Kartı Kaplama (Yeni Stickerlar)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde kredi kartı kaplama mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize kredi kartı kaplama mevzusundaki suallerine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda şahsa özel kredi kartı kaplama, kredi kartı kaplama sticker, banka kartı kaplama, kart sticker, kart kaplama, kart kaplama sticker başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Kredi kartı veya banka kartı fark etmeksizin tüm kartlarınızı istediğiniz renge, istediğiniz modele bürüyebiliyorsunuz. Kredi kartınızın üzerindeki depresif o banka sembollerini ortadan kaldırabilmek ve kartınızı yeni bir görüntüye kavuşturabilmek emeliyle kredi kartı kaplamalarından yararlanabilirsiniz. Henüz Türkiye ’de yeni yeni faaliyete giren hadiselerden bir tanesi olan kredi kartı kaplama veya banka kartı kaplama hadiselerini internetten süratlice temin edebilirsiniz. Peki, kredi kartı kaplama harekâtlarını nasıl yaparuz? İşte sizlere Doğru yanıtı!

şahsa özel kredi kartı tasarımı

Kredi Kartı Kaplama Nedir?

Kartlarınızın üzerindeki banka görüntülerini, banka sembollerini ortadan kaldırarak kartınızın çok daha cümbüşlü, hoş ve zevkli gözükebilmesi için kart kaplama işlemlerinden yararlanabiliyorsunuz. Kaplama harekâtlarından sonraki süreçte kartlarınız hiçbir biçimde hasar görmüyor. Olağan nasıl kullanıyorsanız aynı biçimde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle kartınız ATM ’e sokulduktan sonra rastgele bir yanıt vermeme gidişatı oluşmuyor. Veya bankamatik kartınızı yutmuyor. Aksine olağan kullanımlarınızı devam ettirebiliyorsunuz.

Eşsiz, hiç kimsede olmayan ve zevkle kaplanmış kredi kartına kim sahip olmak istemez ki? Bu iş için sizlere destekçi olabilecek olan bir çok internet sitesi bulunuyor fakat bu internet sitelerine kredi kartlarınızı vermeden evvel şirketi araştırmanızı şayet işletme eminse kartınızın tasarımını yaptırmalısınız. Aksi taktirde kredi kartınızın bilgileri kopyalanabilir ve bu gidişatta kartınızdan sizin haberiniz olmadan bakiyeniz harcanabilir.

Kredi Kartı Kaplama Misalleri

Usunuza hangi tasarım, hangi söz veya hangi vaziyet geliyorsa her birisini kredi kartınız üzerine meselesiz bir biçimde dahil edebiliyorsunuz. İsterseniz bir dizi / film repliği, isterseniz bir kuş, isterseniz kendi fotoğrafınız. Siz nasıl istiyorsanız o kaplama kartınızın üzerine meselesiz bir biçimde dahil ediliyor. Sizler için birbirinden değişik kaplama misallerini altta hisseleştik.

Kaplama Kredi Kartı Stickeri Almak Emin Mi?

Hakikatinde bu hizmeti sizlere yerinde ve emin bir biçimde sunabilecek şahıslardan satın almanız gerekiyor. Şayet kartınızı bir başkasıyla paylaşırsanız ve bunu sizin gözünüzün önünde yapmazlarsa kredi kartı bilgileriniz kopyalanabilir. İsterseniz kartınız için kredi kartı stickerini satın alabilir, kendiniz de kartınıza üzerine ilave edebilirsiniz.

Kredi Kartı Sticker Misalleri

kredi kartı kaplaması kredi kartı sticker banka kartı sticker kredi kartı kaplamaları banka kartı kaplamaları kredi kartı kaplamaları

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın