Anasayfa » Genel » Request (REQ) Coin nedir? Nasıl satın alınır?

Request (REQ) Coin nedir? Nasıl satın alınır?

Resquest Network REQ, Ethereum tabanlı ve merkeziyetsiz bir ödeme sistemi protokolüdür. Request, herkesin basitlikle ve güvenle ödeme arzı oluşturmasına ve ödeme almasına imkân tanımaktadır. Bu çerçevede Request REQ en çok incelenen üniteler arasında yer alıyor. Peki, Request REQ nedir? Ayrıntılar haberimizde… 

Request REQ Coin nedir? Nasıl satın alınır?

REQUEST REQ NEDİR?

Request Network, ülkelerin ticaret kanunlarıyla da geçimli çalışmaktadır. Request ’in bir öbür öne çıkan özelliği ise, sadece ödeme hizmeti vermenin ötesine geçmesi ve blockchain teknolojisinin değişmezliğinden faydalanarak Doğru teftiş ve muhasebe hizmetleri üretmesidir. Ağda bir arz oluşturan kullanıcı, ödeme/fatura arzında bulunabilmektedir. Tüm adımlar belgelenmekte ve Request Network ’te saklanmaktadır. 

Dünyanın bir numaralı ödeme sistemi olmak için PayPal ile müsabakaya çalışsa da Request Network, ilk arzdan muhasebeye kadar bir ödeme döngüsünün her düzeyini sağlamasıyla dikkat toplamaktadır. Request Network, devlet ödemelerinden fatura ödemelerini tüm ödeme cinslerinde de hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

Request Network ’nam yerel fayda tokenı REQ ise bir ERC-20 tokenıdır.

REQUEST REQ COIN NASIL SATIN ALINIR?

Req Coin, Coinmarketcap bilgilerine göre 26 Kasım 2023 itibariyle 952 milyon dolarlık piyasa kıymetine sahiptir. Maksimum talebi 999 milyon 983 bin iken, dolaşımdaki talebi 999 milyon 877 bindir. Req Coin, tüm zamanların azami seviyesini 4 sene evvel ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda 1.18 dolar ile görürken, en düşük seviyeyi 2 sene evvel ayı sezonu diye deyim edilen yarıyılda 0.004651 dolar ile tutmuştur. USDT, BTC, ETH ve USD gibi harekât çiftleriyle el değiştirilen Req Coin, Coinbase, Binance, Huobi, Bitfinex, Gate.io başta olmak üzere KuCoin, Uniswap gibi borsalardan da alınıp satılabilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın