Anasayfa » Genel » Sinem Ünsal Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Sinem Ünsal Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Saklı Gizli isimli dizisi FOX TV ekranlarında Naz Arıca şahsiyetini canlandıran Sinem Ünsal, kariyerinde pek çok üretimde isminden bahsettirmiştir. Yeniden FOX TV ’de son olarak Mucize Hekim ’da Nazlı kişiliğine hayat veren Ünsal, Saklı Gizli isimli dizide de Polis Yüksekokulunu birincilikle tamamlayan ve ardından İstanbul ’a gelerek zaferli komiser dayanakçılığı vazifesinde bulunmaktadır.

Hoş olduğu kadar inatçı da olan Naz, Pamir ile beraber silah firariliği yapan Tarık ’ı suçüstü tutabilmek için bir işlemde vazife almışlardır. Zaman zaman birbirleriyle dalaşmayı da önemsememe etmeyen bu ikilinin serüvenleri büyük alaka görmektedir.

Naz ’ın annesi ise apayrı hayallerde ve kızının hemşire olmasını istemektedir. Annesinin tüm ısrarlarına aldırış etmeden kendi hayallerinin peşinde koşan Naz, Polis Yüksekokulundaki galibiyetinin hemen ardından organize şubenin en büyük amiri Sadullah ’ın dikkatine sürüklemiştir.

Sinem Ünsal Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Sinem Ünsal Kim?

21 Haziran 1983 tarihinde İzmir ’in Foça ilçesinde dünyaya gelen Sinem Ünsal, eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Kısmı ’nde aldıktan sonra aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Kısmı ’nde çift-ana dal lisans programını bitirerek Müfit Aytekin Atölye ’de oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

İlk oyunculuk tecrübesini 2017 yılında Çoban Yıldızı isimli dizide Güneş kişiliği ile ortaya koyan Ünsal, 2018 senesinde de Siyah Beyaz Aşk isimli dizide Gülsüm kişiliğini canlandırmıştır. Aynı yıl Kızım isimli dizide Sevgi kişiliğiyle karşımıza çıkan Ünsal, 2019 senesinde FOX TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Mucize Hekim isimli dizide Nazlı kişiliği ile kariyerinde zirve yapmıştır.

Takribî 4 yıldır Gibi ’nin İlkkan’ı Kıvanç Kılınç ile sevgili olan Sinem Ünsal; 39 yaşında, 1.68 boyunda, 54 kilo ve Oğlak burcudur. Hali Hazırda bekar olan Sinem Ünsal, Instagram ’da @sinemunsal hesabını kullanmaktadır.

Sinem Ünsal Oynadığı Diziler ve Filmler

• Elbet Bir Gün / Gizem Kılıçlı /2023
• Mucize Hekim / Nazlı Gülengül / 2019-2023
• Kızım / Sevgi Günay / 2018-2019
• Siyah Beyaz Aşk / Gülsüm Aslan / 2017-2018
• Çoban Yıldızı / Güneş / 2016 – 2017
• Bir Alaturka Hikayet: Raif ile Letafet / Cihangir Atölye Sahnesi / 2019
• Aydınlıkevler / BKM / 2023

İçeriği Oyla

Yorum yapın