Anasayfa » Genel » Sümeyye Aydoğan Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Sümeyye Aydoğan Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Duy Beni isimli TV dizisinde Melisa kişiliğini canlandıran Sümeyye Aydoğan, bir yarıyıl Show TV ’de yayınlanan Kırmızı Kamyon ’da oynadığı Menekşe ile ekranlarda boy göstermiş ancak isminden çok söz ettirememiştir.

Duy Beni dizisinde mektep sahibinin kızı rolünde Melisa şahsiyetine hayat veren Sümeyye Aydoğan, hayallerinin peşinden koşan, hırslı ve bir o kadarda sosyal medyada etkin yaşantısıyla öğrenilmektedir. Mektebin tüm talebeleri kendisine hayranken kendiside Kanat ’a ilgi duymaktadır.

Her ne kadar Kanat bu vaziyetten memnun olmasa da Melisa bu ilişkiyi devam ettirmek için her türlü gayreti göstermektedir. Mektebin kraliçesi konumunda olan Melisa ’nın yalnızca kızlardan oluşan bir ayakçı ekibi de vardır. Yaptığı bir kusur suratından Kanat ’ı kaybeden Melisa, onu tekerrürden kazanabilmek ismine çaba verse de artık her şey bitmiş gibidir.

Sümeyye Aydoğan Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Sümeyye Aydoğan Kim?

1997 İstanbul doğumlu olan Sümeyye Aydoğan, tiyatro ve dizi film oyuncusudur. Talento Menajerlik işletmesinin oyuncusu olan Sümeyye Aydoğan, çok genç bir yaşta olmasına rağmen ilk olarak 2023 senesinde Kırmızı Kamyon isimli dizide Menekşe kişiliğini canlandırmıştır.

Kariyerinde Sadakatsiz isimli imalde kısa bir rol alan Sümeyye Aydoğan, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli gençlik dizisinde Melisa şahsiyetine hayat vermektedir.

25 yaşında olan Sümeyye Aydoğan; 1.68 boyunda, 53 kilo ve Koç burcudur. Hali Hazırda bekar olan Sümeyye Aydoğan, Instagram ’da @sumeyyeaydogan_ hesabını kullanmaktadır.

Sümeyye Aydoğan Oynadığı Diziler ve Filmler

• Akif Sinema Filmi 2023
• Duy Beni Melisa, TV Dizisi 2023
• Sadakatsiz Ceren, TV Dizisi 2023
• Geçen Yaz Oya, Sinema Filmi 2023
• Kırmızı Kamyon Menekşe, TV Dizisi 2023

İçeriği Oyla

Yorum yapın