Anasayfa » Genel » Ünal Pala Kim? İş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala neden öldü?

Ünal Pala Kim? İş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala neden öldü?

Muğla ’nın Bodrum ilçesinde Torba Mahallesi’ndeki Zeytinlikuyu Koyu’nda gece saat 23.00 esnalarında vahim bir kaza alana geldi. Kazada 12 metrelik bir hız teknesini kullanan evli ve iki çocuk babası 52 yaşındaki Ankaralı ünlü iş insanı ve holding idareyicisi Ünal Pala kıyıdan hemen 70 metre uzaklıkta bulunan denizin ortasındaki minik kaya parçalarını fark etmedi.

Çarpmanın sonrasında teknede bulunan Ünal Pala ve eşi Evrim Pala hadise yerinde yaşamını kaybederken kayalığın üzerine düşen 12 yaşındaki Mina Pala ise su sporu merkezi çalışanları tarafından kurtarılarak evvel karaya ardından özel bir sağlık kurumuna kaldırıldı.

Ünal Pala Kim?

27 Aralık 1970 tarihinde Ankara ’da dünyaya gelen iş insanı Ünal Pala, 18 yıldır inşaat ve mazot istasyonu şirketçiliği alanlarında faaliyet gösteren OP Grup Holdingi’nin idare heyeti başkanlığı yapmaktaydı.

Ünal Pala Kim? İş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala neden öldü?

Türkiye Genç İşadamları Derneği TÜGİAD Sorgulama Heyeti Başkanı olarak da misyon yapan Pala, 52 yaşında hayatını yitirdi.

Bodrum’da tatil yapan 52 yaşındaki Ankaralı ünlü iş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala, yaşamlarını kaybederken kızları 12 yaşındaki Mina Pala kazadan yaralı olarak kurtarıldı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın