Anasayfa » Genel » Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin’ler

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin’ler

Özellikle son 24 saat içerisinde Kripto para piyasasında baskılar devam ederken geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana Bitcoin ilk kez 30 bin doların altına kadar düştü. Altcoin ’lerde bundan kısmetini alırken en çok kıymeti Terra kaybetti. Son büyümeler sonrasında yalnızca LUNA %45 kadar geriledi. Yinede tüm büyümelere karşın bazı Metaverse, Meme ve web3 Coin ’lerde yükselişler gözlemlendi.

İlk olarak %12 ’lik çoğalışla VFOX VFOX dikkat toplarken %12.1 ile GameX GMX ve %8.2 ile Atari ATRI ile %3.3 ile Arcona ARCONA yükseliş gösterdi.

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin'ler

Metaverse Coin ’lerin hemen dışında Meme Coin ’lerden %42.9 ile Jejudoge JEJUDOGE dikkat toplayan Kripto paralardan birisi oldu. Hemen ardından %. ile YetiCoin YETIC geldi. Üçüncü sırada ise %15.4 ile Solabrador SOLAB, son olarak da %5.6 ’lık bir yükseliş ile Hoge Finance HOGE gelmektedir.

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin'ler - Resim : 2

Son zamanlarda Web3 alanına bakıldığı zamanda iki Coin dikkat toplayanlar arasındadır. Bunların ilki, %17.89 ’luk bir yükseliş sergilemiş olan Big Data Protocol BDP oldu. Hemen ardından da %7.63 ile Deeper Network DPR gelmektedir.

Temmuz ayından sonra Bitcoin tepetaklak oldu! İşte zirveye fırlayan Metaverse ve Meme Coin'ler - Resim : 3

5/5 - (3 Oy)

Yorum yapın