Anasayfa » Genel » TikTok Para Çekme İşleme Konulamadı Hatası

TikTok Para Çekme İşleme Konulamadı Hatası

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde TikTok para sürükleme harekâta konulamadı kusuruyla ilgili sual almaktaydık. Bu içeriğimizde bedelli ziyaretçilerimize TikTok para sürükleme harekâta konulamadı kusuruyla ilgili olarak Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda TikTok para sürükleme meseleyi, TikTok para sürükleme koşulları, TikTok para sürükleme iban yanılgısı, TikTok para sürükleme iptal etme başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dünya ’nın en büyük sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan TikTok ’a her geçen gün yüzbinlerce profil dahil oluyor. Bu profillerse TikTok ’da para kazanabilmek için muhtelif videolar, içerikler oluşturuyor. Peki, hayranların yollamış olduğu TikTok armağanları paraya nasıl dönüşüyor? TikTok ’un bir ilginç algoritması hayranların yollamış olduğu armağanlardan para kazanmanıza destekçi oluyor. Fakat hayranların size yolladığı armağanların parasını dolaysız olarak vermiyor üzerinden komite alıyor. Peki, TikTok para sürükleme harekâta konulamadı yanılgısı nasıl düzenlenir? İşte sizlere Doğru yanıtı!

tiktok para sürükleme meseleyi

TikTok Para Sürükleme Harekâta Konulamadı

Çok ender bir biçimde bazı TikTok hesaplarında görülen bu yanılgı için birden fazla çözüm usulü bulunmaktadır. Şayet profilinizde biriken parayı her gün her gün sürüklüyorsanız para sürükleme harekâtlarınız blokeye girmiş olabilir. Haftalık veya aylık olarak ödemelerinize sürüklerseniz bu gibi yanılgıların önüne geçmiş olursunuz. Fakat biz sizler için bu yanılgıyı ayrıntılı bir biçimde inceledik ve bu mevzu da çözüm usullerini altta hisseleştik.

Şu an sizin dışınızda bu ihtarı alan var mı sosyal platformlardaki paylaşımlara bakınız.Varsa başka bir hesabınızla veya dostunuzun hesabıyla test ediniz.Harekât sırasında kesintisiz sınama yapılan hesaplarda bir kısıtlamaya maruz kalınabiliyor. Bu makinede olabiliyor.Profilinizde bir farklılık yapabiliyor musunuz? Hakimiyet edin. Ceza, mani ve sistem problemlerinde değiştirmeye izin vermeyebiliyor.

TikTok Para Sürükleme Meseleyi

TikTok ’da biriken paranızı banka hesabınıza sürüklemek istediğiniz ender bir biçimde karşılaşabileceğiniz bu sualin birden fazla sebebi bulunmaktadır. Para sürükleme meselesiyle karşı karşıya kaldıysanız altta sizlere paylaştığımız çözüm usullerine göz atabilirsiniz.

Harekâta konulamaması meseleyi yaşarken çok sık bir şeyler yaptınız mı? Fazla takip, yorum, arz yollama…Hesabınızla ilgili bir problem var mıdır diye bir şeyleri değiştirmeye çalıştınız mı? Misal açıklama alanı ve ayarlardaki bir kaç şeyi değiştirerek kayıt etmeye çalışınız. Yanılgı verirse mesele var demek.Şikayet alınan hesaplarda bir kısıtlama görülebiliyor. Burada özelliklerin çalışmasının maniyi olabilir.Cihazdan kaynaklı olma ihtimali için değişik bir telefondan test edin.Telefona veya uygulamaya aktüelleme gelmişse belki bu mesele yaşatabilir. Tik Tok ’ un evvelki bir versiyona geçin.Ban gibi bir şeye maruz kalabilirsiniz. Başka bir internet üzerinden ve telefonla harekât yapınız. Yoksa modeminizi kapatınız açarak azıcık bekleyip test edin.Pro isimli hesaba geçerek sistemle ilgili kasvetleri atlatabilirsiniz. Ayarlardan hesabı idareyen harekât yapacaksınızHarekât yapılan telefonun tarihini hakimiyet edin.Bilgisayardan hesabınızla ilgili birşeyleri hakimiyet ediniz ve harekâtlarda yanılgı veriyor mu diye inceleyin.Kullanılan banka hesabından ilgili olabilir.Yaptığınız çok sık banka hesabı ekleme veya sürükleme sebebinden saatlik bir mani gelmiş olabilir.Telefon veya mail ekli değilse ilave edip Doğrulayarak test edin.Bölgesel veya kısmı geçici bir problem çıkabilir. İlerleyen saatlerde sık olmamak kaydıyla tekerrür sınanabilir.

TikTok Para Sürükleme Koşulları Nedir?

TikTok hesabınızda biriken paranızı sürüklemek için TikTok tarafından tanımlanan rastgele bir koşul yoktur fakat TikTok ’un ödeme sayfasında sizden istediği bilgileri Doğru ve beceriksizsiz bir biçimde girmiş olmanız kazandığınız paranın banka hesabınıza meselesiz bir biçimde aktarılmasını sağlayacaktır. Bilgileriniz Doğru ve beceriksizsiz bir biçimde girilmiş gidişattaysa evham etmenize gerek yoktur. Kısa vakit içerisinde para banka hesabınıza yatırılacaktır.

18 yaşından büyük olmanız.Hesabınızın asıl bir bireye ait oluyor olması.Banka hesabınızın bulunuyor olması.Adres bilgilerinizin Doğru olması.

Tiktok Profilime Bakanları Göremiyorum Göz Sembolü Yok isimli içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın