Anasayfa » Genel » Tüm dünya bu filmi merak ediyordu: Barbie filmi için geri sayım başladı! Takviminizi işaretlemeyi unutmayın!

Tüm dünya bu filmi merak ediyordu: Barbie filmi için geri sayım başladı! Takviminizi işaretlemeyi unutmayın!

Dünya genelinde yine sürat kazanmış olan sinema sektöründe pek çok imal de peş peşe vizyona girmeye başladı. Bu üretimlerden biri olacak olmasıyla son zamanlarda çokça konuşulan Barbie, aynı adlı oyuncak bebek ve reyin serisinden esinlenerek, kaleme alınan senaryosu ile tüm dünyayı heyecanlandırmayı muvaffak oldu. Ne zaman vizyona gireceği ile bir vakittir kafaları karıştıran Barbie filmi için süreç ise, netleşmeye başladı.

Yaşadığı dünyanın şartlarına uymayan bir kadın olarak, dünyanın dayattığı ‘harikulade kadın ’ imajına uzak görüntüsünü fark etmesiyle başlayacak bir Barbie serüvenini mevzu almasını beklenen Barbie filminin genç kadının dışlandığı inanılmazdan sonra, kendisine yeni bir dünya aramasıyla başlayan serüvenini seyirci karşısına çıkaracağı üretim takımınca paylaşılmıştı. Bu defa Barbie filminin vizyon tarihi belirli oldu. Peki, Barbie filmi ne zaman çıkacak? İşte Barbie vizyon tarihi…

BARBIE FİLMİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Tüm dünya bu filmi merak ediyordu: Barbie filmi için geri sayım başladı! Takviminizi işaretlemeyi unutmayın!

Mattel imzalı olan ‘Barbie ’ isimli reyin serisine sabreden Barbie filminin başrolünde yer alacak olan ad, ‘Ben Tonya ’ isimli filmindeki performansı ile Oscar ’a aday gösterilen Margot Robbi oldu. Coşkuyla beklenen filmin başrollerinde aynı zamanda Ryan Gosling ve Issa Rae gibi oyuncuların da yer alacağı bilinmişti. Rejisör koltuğunda Greta Gerwig ’in oturduğu Barbie filminin senaryosunu ise Noah Baumbach ile rejisör koltuğundaki adın beraber kaleme aldığı açıklanmıştı. Bu defa açıklanan merakla beklenen filmin vizyon tarihi oldu.

BARBIE FİLMİNİN VİZYON TARİHİ AÇIKLANDI

Bu yıl içerisinde vizyona gireceği netleşen Barbie adlı filmin vizyon tarihine ait açıklama geçtiğimiz günlerde üretim takımından geldi. Dünyada alaka uyandıran Barbie filminin 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girmesinin tasarlandığı bu açıklama sonrasını bilindi. Çekimleri süren filmde aynı zamanda; America Ferrera, Simu Liu, Kate McKinnon, Ariana Greenblatt, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Will Ferrell, Michael Cera ve Hari Nef gibi dünyanın tanıdığı adın da yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın