Anasayfa » Genel » Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme

Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Vestel TV Disney Plus yükleme mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Vestel Smart TV Disney Plus yükleme mevzusunda Doğru yanıtı verdik.

Vestel aşinayı üzere son çıkan tüm uygulamaları Smart TV özelliği sayesinde televizyonunuza indirebilmenize imkân sağlayan ve bu uygulamaları televizyonunuzda kullanabilmenizi sağlayan uygulama indiriciye sahip. Uygulama indirme özelliği sayesinde Disney Plus dahil değişik tüm mağaza öğelerini Vestel Smart TV ’e indirebiliyorsunuz. Peki, Vestel Smart TV Disney Plus yükleme harekâtı nasıl yapılıyor? İşte sizlere yanıtı!

Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme Usulü

Vestel Smart TV Hakkında Kısa Bilgi

Vestel Smart TV ’ler Linux alt yapısını kullanmaktadırlar. Birden fazla güvenlik protokolüne sahip olan bu aygıtlar için uygulama mağazasından uygulama indireceğiniz zaman sizden birden fazla parola istenebilir. Başka Bir Deyişle hesap bilgilerinizi girerek uygulamaları indirebilirsiniz. Vestel, Smart TV ’ler için alt yapısını tehlikesiz yakalayabilmek emeliyle ve kullanıcılarının saklılığına umursadığı için Linux alt yapısıyla satış yapmaktadır. Fakat bu her Vestel Smart TV için geçerli değildir. Bazı uslu televizyonlarda Android işletim sistemi bulunuyorken bazı uslu televizyonlardaysa Linux işletim sistemi bulunmaktadır.

Vestel Smart TV Disney Plus Yükleme Usulü

Vestel Smart TV ’nize Disney Plus yüklemek istiyorsanız altta yer alan ve paylaştığımız Disney Plus yükleme usulünü kullanabilirsiniz.

Televizyon kumandanızı kullanarak uygulama mağazasına giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra arama paketçiğine ‘ ’Disney Plus ’ ’ yazın.Karşınıza çıkan Disney+ uygulamasını Smart TV ’nize ‘ ’İndir ’ ’ butonuna basarak indirin.

Şayet televizyonunuz başka bir deyişle Vestel markalı Smart TV ’niz Android işletim sistemine sahipse Disney Plus uygulamasını indirebilirsiniz. Linux işletim sistemine sahip olan Vestel Smart TV ’lere Disney Plus uygulamasını indiremezsiniz.

Vestel Smart TV Disney Plus Uygulaması Yok

Vestel Smart TV ’lerde Disney+ uygulamasını mağazada bulamıyorsanız bunun sebebi Vestel Smart TV ’lerin Linux işletim sistemine sahip olmasıdır. Mesele televizyonunuzdan kaynaklı değildir. Aksine Disney+ uygulamasının Vestel Smart TV ’lerde bulunmamasının sebebi Disney Plus uygulama üreticisinin Linux işletim sistemine sahip olan uslu televizyonlarda kullanılmasını istememesinden kaynaklıdır. Başka Bir Deyişle bir nevi Disney Plus uygulaması Linux işletim sistemini desteklememektedir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın